Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dolgoznál kutyamenhelyen...

Dolgoznál kutyamenhelyen közmunkásként?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 12:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Konkrétan közmunkásként mennék, így kapnék az önkormányzattól pénzt érte, egyébként önkéntesnek a helyszínen lehet jelentkezni, én úgy tudom. Én mentem volna, de csak közmunkásokat vesznek fel jelenleg, szóval kapóra jött, a közmunka program:)
2010. jún. 22. 13:21
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontozzatok le, én nem. Mégpedig azért, mert lelkileg nem bírnám. :( Inkább ideiglenes befogadást vállalok, mert engem nagyon megvisel az a látvány, ami a menhelyeken van. :(
2010. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

13:18 vagyok

hát, akkor hajrá és "kösd fel a gatyódat" mert ez mind fizikailag, mint lelkileg nagyon megterhelő munka

mondjuk speciel a debreceni menhelyen lévő körülményeket nem ismerem, de nálunk cirka 150-180 kutya van folyamatosan és erre 3-4 gondozó ... szoval nem leányálom és nem lehet lazsálni

aki meg azt irta hogy sétáltatásból áll a munka, marhanagyot tévedett, arra a gondozoknak soha nincs ideje, azt az önkéntesek végzik (ahogy a kozmetikázást és a sok minden mást is)

2010. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajna a debreceni menhelyen nagyon rosszak a körülmények.. Itt is sok a kutya, kicsi a hely és kevés a gondozó. Viszont mindenkit várnak szeretettel hétköznap és hétvégén is egy adott időtől-időig. Ilyenkor lehet sétáltatni a menhelyi kutyusokat stb.
2010. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, önkénteseket vesznek fel. És itt, nálunk az a feltétel, hogy el kell hogy múlj 14 éves, mert hát csak egy munkahely, akkor is, ha nem fizetnek érte. Szüleidet csúnyán megbüntethetik.
2010. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én gyakran megyek a debreceni menhelyre sétáltatni, és nagyon jóóóó :DD imádom a kutyákat, meg ott lenni :)
2011. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Közmunka??? Én úgy tudom, hogy oda önkéntesek kellenek. Tehát ingyen dolgozni.
2011. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!