Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dolgoznál kutyamenhelyen...

Dolgoznál kutyamenhelyen közmunkásként?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 12:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyébként mik ott a teendők? Már nagyon várom!:)
2010. jún. 22. 12:45
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én dolgoznék , csak nálunk az a baj h a cigánytelepen kéne átmennem ha ott szeretnék dolgozni , és ezt nem vállalom be :S
2010. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoznék,mert imádom a kutyákat!!
2010. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Még szép!!!!!! Imádnék ott dolgozni! Csak sajnos itt nálunk nincsen :(

Nem kell aggódnod, ugyanazok a teendők mint a saját kutyáddal (ha van). Elviszed sétálni, megfürdeted, ápolgatod, kitakarítod a kenneljét, tanítgatod. Azoknak jó az ilyen meló akiknek nem lehet saját kutyusuk, de nagyon szeretnének egy állatról gondoskodni.

Én biztos h minden percemet ott tölteném a "fogadott" kutyámmal és még a sajátomat is vinném h had játszanak:)

Am melyik menhelyre mész melózni te szerencsés?:D

2010. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 12, jövő augusztusban már mehetek egyedül dolgozni, mert csak 14+ sajnos. Idén a bátyámmal megyünk majd pár naponta, és szerintem nagyon örülnének neki, ha dolgoza ott jópár ember. Úgy tudom, hogy pakolni kell, esetleg ürüléket lapátolni, játszani, sétálni vinni a kutyákat, és gondozni a szőrét, fürdetni őket, amielyik olyan állapotban van. Szerintem, akárki, aki odamegy, nagyon megéri neki, és még a menhelyen dolgozó emberek is tisztelni fogják. Megéri, hidd el.
2010. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék nagyon, de hozzánk a legközelebbi menhely 50 km-re van :(
2010. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Debrecenbe megyek, ha kiközvetítenek:)
2010. jún. 22. 12:55
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hogy lehet jelentkezni menhelyre melózni?Bemegyek,és közlöm,hogy "Szeretnék itt dolgozni,és van e felvétel?" Van valami feltétel,iskola stb?
2010. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
énis mennék még szép!:) imádom a kutyákat, lehet még, hogy most nyáron én is megyek, jó ötlet!:)
2010. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

közmunka az amikor kiküldi az önkormányzat a munkanélkülit valahova dolgozni ... nálunk is van 1 a menhelyen

nem véletlenül önkéntes szeretnél lenni?


mellesleg a kutyagondozás, főállásban, sem nem fiatalnak, sem nem nőnek való munka: napi 8 órában hóban-fagyban-esőben meg kell csinálni a napi munkát, etetni, szedni a kutyagumit, gondozni a beteg állatokat

2010. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!