Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy a kutyáim...

Lehetséges, hogy a kutyáim megettek egy macskát?

Figyelt kérdés
A szomszédnak eltűnt a macskája, nincs errefelé nagy forgalom, és nőstény volt a macska. Mindig probléma volt, hogy a kutyáim megkergették, és nem tudott a felém lévő oldalon az erdő felé menni. Azért furcsállnám, hogy megatték szőröstül bőröstül, mert ha rókát fognak, akkor se harapnak bele, evés céljából, hanem odaviszik valami látható helyre. Nem voltak véresek, és nem láttam sehol vért a telken, de az a macska már 6 éve minden nap hazamegy, és már 5 napja nincs meg.

2018. szept. 17. 15:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy nyom nélkül eltüntették volna. Simán lehet hogy autoval elütötte valaki
2018. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Itt el földút van, amit csak én és a szomszéd használ. 500méterre van kb a főút az ő telkétől, de ott már nézte, és nem volt ott. Oda egerészni megy ki, de a faluban még sose láttam.
2018. szept. 17. 16:08
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

A macskák meglepően nagy területet lefednek a vadászatuk során. Simán lehet, hogy messzebb ütötték el.

Az is, hogy egy másik kutya fogta meg.

Szerintem nem a tiéid voltak, tuti lenne nyoma.

2018. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azért frusztrál, mert ha akarták volna, akkor el tudták volna tüntetni a nyomokat, de remélem, hogy nem ők voltak
2018. szept. 17. 16:32
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem miattuk tűnt el. Ismerősöm rotija elkapott egy macskát, leszedte a fejét de enni nem evett belőle, a tetem mellett a feje is ott volt. Az én kutyám elkapott, és kibelezett egy galambot, de enni ő sem evett belőle.
2018. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Még ha meg is ették volna, vérfoltok biztosan maradtak volna a kertben.

Nyugodj meg, nem ők voltak.

#2

2018. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy, ok nélkül nem gondolnék ilyen szokatlan dologra, vérnyomoknak, darabkáknak azért lenniük kéne, én mindig észreveszem, hogy mit evett a macska, semmit nem eszik meg totálisan, nyilván a kutya sem, pláne egy macskát nem nyel le csak úgy.


Nagyon nagy esélye van, hogy máshol tűnt el a macska, megmérgezték vagy elütötték a hatodik utcában vagy valami, a macskák sokat tudnak csavarogni, a nőstények is. S még ha a te kutyáid lennének is a ludasok, miért ették volna meg? Nem szokták, ha nincsenek kiéheztetve.

2018. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
igen, csak ők hárman vannak. 2 kuvasz és egy kaukázusi :/ Ha rókát fognak, akkor se tépik szét, de azért az nagyobb, mint egy 3 kilós macska. Azért foglalkoztat a dolog, mert szereti azt a macskát a szomszéd, és nem akarom, hogy az én(kutyáim) hibám/hibájából halljon meg szegény
2018. szept. 17. 16:41
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

A kuvaszok fehér bundáján főleg látszana ha véres lett volna.

Nem profi sorozatgyilkosok hogy minden vércseppet és minden nyomot eltüntessenek.

Nyugii :)

A legközelebbi településen is érdemes lenne szétnézni az utak mellett, esetleg kiplakátolni.

Megeshet, hogy az erdőben kapta el valami. De mint már többen is mondtuk, 100%, hogy maradt volna nyoma, ha a kutyáid ölték volna meg.

2018. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Valami nyom maradna.Vér, szőr minimum.

Keresni kéne a macskát, mert eshetett akár csapdába is az erdőben.Ha tényleg szereti a gazdája, miért nem keresi?

Amúgy miért engeded, hogy rókát fogjanak a kutyáid?

El tudod képzelni, mit él át szerencsétlen róka, mikor rámegy 3 hatalmas kutya és tépik, marják míg csak mozog?

Úgy írod, hogy nem egyszer fogtak, hanem mintha rendszeres lenne.

2018. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!