Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy puli kutya hány évig él kb?

Egy puli kutya hány évig él kb?

Figyelt kérdés
Már 15 éve van meg kb. Olyan 1 éves lehetett mikor befogadtuk.

2018. szept. 18. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 15-16. Nem nagy testű kutya és viszonylag egészségesek. De egyed függő is :)
2018. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Hát remélem még tovább fog élni mert vele nőttem fel és ragaszkodok nagyon hozzá.

2018. szept. 18. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, a te kutyád már nagyon öreg, és gratulálok neki ehhez a szép korhoz. De nr roppantson össze, ha valami történik vele :(
2018. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez az oldal ( [link] elég sok információval tud szolgálni a kutyádról, de akár más kutyafajtáról is. A dogspire.com szerint 12-16 éves koráig él. Persze ez csak egy átlag, remélem a tiéd még tovább fog. :)
2018. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ és a segítséget!

Igen igen én is tudom hogy nagyon az utóbbi 2eveben sokat változott a hallása látása de ezen kívül tökéletesen van szerencsére.

Igen 3eves koromtól meg van vele nőttem fel a legjobb baratom szinte a szívemhez nolt nagyon a kis drága.

2018. szept. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!