Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyusok keveréke...

Milyen fajta kutyusok keveréke lehet?

Figyelt kérdés

2 hete tettem fel ugyanezt a kérdést. Most megpróbálom újra. :)

Az út szélén találtunk rá szörnyű állapotban.

Akkor igy nézett ki :



[link]


Most igy néz ki :


[link]


[link]

Jelenleg 10-11 hetes lehet, súlya 3.6kg (még mindig sovány, de 2 hét alatt megduplázta súlyát), marmagassága 22cm.

A kérdésem mekkora lehet felnőtt korára? Milyen fajta kutyusok keveréke lehet? Elsősorban a nevelés miatt érdekelne.


2018. szept. 18. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Valamilyen Schnauzerre tippelnék.
2018. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Schnauzerem van, én nem igazán látok benne schnauzert.

Valami közepes,kis termetű terriert mondanék, ami lehet benne. Jack vagy parson russel, de ez csak egy nagyon erős tipp, semmiképp ne vedd kézpénznek.


Még fiatal, az arányai, fül állása rengeteget változhat. Még jobb lenne kicsit később felrakni ezt a kérdést.

2018. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csórikám :( Szépen erősödött, jól fejlődik ez látszik a fotókon! :) Fogalmam sincs milyen fajta lehet benne - csak az Isten tudja, de lehet tippelgetni aminek semmi értelme -, mindenesetre neveld úgy mint bármilyen fajtát, nincs fajtákra vonatkozó szabály. Húgom yorkie-ja szemtelenebb, agresszívabb, mint a kan rotija. Szóval, határozottan, következetesen, ha tudod vidd el oviban, kutyaiskolában, és nagyon szép, hogy megmentetted szegényt. Nagyon helyes kutyus :))


Itt találsz olvasnivalót a kutyanevelésről:


[link]

2018. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem lesz nagytestű ha már tippelünk, bár szerintem száz százalék :) Közepes, max 15 kg-os keverék kutyus lesz.
2018. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Még egy tipp a terrirre.... és a kutyát a jellemvonásai alapján neveld, ne a fajtája alapján.... utálom az olyanokat mert rottweilerre van akkor hetente el kell verni mert abból tanul, ha csivavája akkor ki kell nyalni a seggét mert milyen apró. olvass utána a kutyanevelésnek, szocializációnak, és rendes tőled hogy befogadtad ezt a szépséget.

Nincs fajta szerinti nevelés, csak kutya nevelés!

2018. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keverék keveréke, de felnőtt korban jobban látni majd h "miből van."

Le a kalappal előttetek, h így helyrehoztátok stb! :)

2018. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem,második kutya a családban, 3 éves benti, kan kutya lesz a társa, a kicsi is kan,ezért mindenképpen ivartalanitva lesznek.

Őt sem szeretném kidobni az udvarra kerti dísznek, ezért voltam kiváncsi milyen "természete" és mérete lehet felnőttkorában. Jelenleg elkülönítve van a 2 kutyus, a kicsi sajnos rühes (volt) és az állatorvos szerint 4 hétig izoláljuk el.

2018. szept. 18. 22:47
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Én nem értek a fajtákhoz,de most megnézegettem a giant schnauzer és terrier képeket és az utóbbira szavazok,a színei alapján viszont cane corso,vagy német dog is lehetne...mindenesetre gyönyörű és bűbájos,elég kemény sorsa lehetett,mert komoly a tekintete...állatorvos egyből megmondja,de a netboard.hu-n is többet tudnak,tedd fel oda is a képet:

[link]

vagy a blökin:

[link]

2018. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Hol láttok ti snacit benne? Meg színe alapján cane corso... Ilyen színben 200+ fajta van -.-"
2018. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Vizsla (weimari) vagy staff is lehet benne. Fül, fej és szín alapján.


Sok sok boldog évet, hálás kis kutyus lesz :)

2018. szept. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!