Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera táppal etet valaki,...

Josera táppal etet valaki, vélemény?

Figyelt kérdés

15,5 kilós közép schnauzer keverékemnek keresek tápot. Néhány adat: Napi 2 óra aktív mozgás. Naponta kétszer adok enni a savtúltermelés miatt, különben előfordul, hogy habosat hány. A nagyon zsírosat nem bírj a gyomra. Középkategóriás jó minőségű tápot keresek.


A jelenlegi táptól sok a széklete nem hasznosul, ezért szeretnék váltani. Más táp ajánlást is elfogadok, ha 1000 ft körül van.

A joserából is rengeteg féle van, ti melyiket ajánlanátok? Mondjuk a poultry-ról mi a véleményetek?

Köszönöm előre is a segítséget!


2018. szept. 20. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hús!A kutya húsevő, ragadozó állat.Te sem tápot eszel.A hústól lesz egészséges és lelkileg is fitt.
2018. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel etetsz most?

Nézd meg a brit premium by nature és a Profine tápokat.

2018. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Josera festival bevált, etettem egy darabig. A nagyon olcsó josera tápoktól sok volt a kaki, a kacsástól meg nehezen jött és fájt a hasa. Kipróbáltuk a taste of the wildot (2 félét is), de sok volt a kaki. Most bosch bárányost kapnak, az olcsóbb és a drágább verzió is kb egyforma jónak tűnik. Nem tudom összefügg-e, de én amióta vízzel felöntve adom a tápot, azóta nem hányós a savas kutyám akkor sem, ha kimarad a reggeli.
2018. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Flatazorról váltottam, egy másik tápra nevét nem tudom, valamilyen nature, a helyi kutyás boltból vettem kimérve. A flatazortól büdös volt a kutyám bőre az egész testén, a másiknál elmúlt a szag, viszont rengeteg a kaki.

Most megrendeltem a josera festivált. Köszönöm a tanácsot! Remélem beválik.

2018. szept. 21. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Josera-val etetek, kb. négy éve már. Előtte az összes többi tápot végigpróbáltuk, de egyiket sem bírta a gyomra. A Josera-val sosem volt gond. Szívesen eszi, és gyönyörű szép tőle, és jól is érzi magát.
2018. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon bevált a Josera. Én a Mini Deluxe változatával etetek, mivel kistestű kutyám van. Ez gabonamentes, bárányos táp. Örömmel eszi, szép a szőre, a kondija is remek, tiszta izom a kutya. Végtermék is rendben. Nem tudok róla rosszat mondani. Nálunk a cica is Joserát eszik, nála is nagyon bejött ez a márka.
2018. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!