Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nagytestű macis kutyát...

Milyen nagytestű macis kutyát ajánlasz nekem?

Figyelt kérdés

Kint nagy kert van, szigetelt kutyaházzal. Reggel is és este is megsétáltatnánk kb háromnegyed órára. Hétvégén az erdőbe póráz nélkül. 2,6 és 12 éves gyerekeink vannak.

Eddig 3 német juhászunk volt most egy kutyánk sincs.



2018. szept. 22. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bernit, amit írtál azt lehet.
2018. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, berni! Talán bobtail, de inkább berni.
2018. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Nincs olyan sok nagy macis kutya. Nekem 2 kuvaszom és 1 kaum van. A kuvaszoknak több kellene mint ennyi séta (bár én nem sétáltatom őket). A kaukázusi nyugisabb, nem tombol. Egyszer bement a csirkékhez, és úgy sétált össze vissza, hogy a hátán ültek :D
2018. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3. Vagyok. Bernim sose volt, de az tényleg igazi családi kutya.
2018. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Újfundlandi :)
2018. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A leonbergi esetleg szóba jöhet?
2018. szept. 22. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, a nagytestű kutyák 80%-a pásztor vagy mentő kutya. Ezek nagyon lojálisak, és nyugodtak. A maradék 20% az a szánhúzó kutyák meg a nagydarab őrző védő kutyák (pl. cane corso). A leonbergi is tökéletesen megfelel családi kutyának.
2018. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor vagy leonbergi vagy berni lesz.
2018. szept. 22. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Bernink van! Mindíg is az volt! Igazi kis drágaságok! Nagyon barátságosak, imádják a gyerekeket és más állatokat is! Nagyon nyugudtak! És mindenhova követnek! De vigyázz ...szaporítótól ne vegyél ...beteg lesz! Ez a fajta egyébként is hajlamos betegségekre! Köss kutyabiztosítást rá! Mert nagyon drága az orvosi költség..
2018. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!