Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg muszáj betartani ezt...

Tényleg muszáj betartani ezt a napi 1 étkezést?

Figyelt kérdés
1 éves lett a kutyám, és ugye át kéne térni a napi 1 étkezésre, de annyira sajnálom szegényt, mert van 2 macskám és ők kapnak reggel is meg este is, és a kutya meg csak néz szomorúan és nem érti hogy ő miért nem kap :( tényleg szükséges ez, nem maradhat meg a 2szeri étkezés?
2010. jún. 23. 09:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megmaradhatsz a kétszeri kisebb adagnál. Egyébként van olyan kutyafajta, aminél még különösen javasolják is. pl. az ugri-bugri gyomorcsavarodásra hajlamos kutyáknál. Milyen kutyád van?
2010. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adj neki 2*, főleg, ha kisebb testű! A lényeg az, hogy ne legyen kint neki egész nap kajcsi!
2010. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyusomat majdnem 1,5 éves koráig etettem napi 2-szer.Végül is,igazából 1 éves korig kölyök,2 éves koráig junior,és csak utána felnőtt:)
2010. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
27 kilós a kicsi szívem :)
2010. jún. 23. 09:10
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutyámat kétszer etettem. (nagy és óriástestúek, 25-80 kiló) Arra figyelj, hogy a reggeli etetés után ne jöjjön nagyobb mozgás, tehát először kisjáték, vagy séta és utána a kaja.
2010. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet kétszer adni, de az egyszeri felét!
2010. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ja tényleg a másik meg az hogy neki elvileg 325 gramm kéne az acanábol, de én 450 et adok neki 2 adagban, viszont nem hízik nem is fogy féregtelenítettem és nem is férges szóval nem értem, vagy rosszul lenne feltüntetve a zacskón?
2010. jún. 23. 09:19
 8/17 anonim ***** válasza:

A zacskón egy átlagos kutya szükséglete van. Ettől akülönböző anyagcsere, különböző mozgás miatt az egyeskutya igénye eltérhet. Azért te nagyon sokat adsz.Biztos, hogy nem kövér a kutya. (Rendelőbe sokszor hoznak kövér kutyát akiről a gazdi azt hiszi, hogy pont jó)

Ha végighúzod az oldalán a kezed, akkor érezned kell a bordákat, a hasa felhúzott kell, hogy legyen és hátulrőljól tapintható a medencecsontja.

2010. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem Cane Corso-m van, 1,5 éves de még mindig napi 2x kap enni(természetesen a napi adagot osztom ketté) és így is fog maradni,nem akarok rajta változtatni,ő is így szokta meg,és igazán semmibe nem kerül kétszer etetni a drágát:)
2010. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem kövér egyáltalán sőt... kicsit vékonyka is a doki szerint normális a testsúlya de én még elég vékonynak látom amstaff amúgy 50 cm/26 kiló az egyáltalán nem sok... és annyira aktivan nem is mozog, de ez a dolog nem új keletű mert már mikor pici volt akkor is többet kellett neki adni mint ami oda van írva mert máskülönben fogyott. lehet váltanom kéne az acanáról :S
2010. jún. 23. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!