Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettetek már a kutyusotoknak...

Vettetek már a kutyusotoknak turiból ruhát?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Magamnak vettem turibol ruhat igy a kutyamnak is vennek. Bar hatrany h nem tudja felprobalni.
2018. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg én arra gondoltam, hogy mi van ha érzi a másik kutyát rajta a mosás ellenére is és nem akarja hordani?
2018. okt. 2. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen kilós garázsvásárból (amit állatmentő egyesület szervezett és németből hozták be a használtcuccokat, de nagyon jó állapotban és rengeteg lutyás dolgot) vettem már kabátot a kutyámnak. Méretválasztással nem volt gond, mert otthon lemértem a kutyát és vittem a vásárba a centit magammal, így megméricskéltem a ruhákat is.

Szaggal sem volt probléma, mert azokat a dolgokat már jócskán mosás előtt hordta más kutya csak, plusz én még itthon bedobtam a gépbe.

De akár kicsit beáztathatod ecetes vízbe, utána meg átöblíted egy pici öblítős vízzel, vagy berakhatod mosógépbe.

2018. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Miféle hülyeség ez? Magamnak se turizok.
2018. okt. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Jöhetnek még válaszok!
2018. okt. 3. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!