Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek képes vagyok egy...

Szerintetek képes vagyok egy kaukzusi felnevelésére?

Figyelt kérdés

Nem kezdő kutyás vagyok. Jelenleg egy németjuhász, két komondor és egy roti gazdája vagyok. Van egy ismerősöm akinek van egy 4 hónapos kaukázusija és azt mondta, hogy ha két héten belül nem viszi el vki elaltatja. Mondtam, hogy azt semmiképpen, mert én keresek neki helyet. Elsősorban arra gondoltam, hogy magamhoz veszem. Apukám viszont azt mondta, hogy nem tudnám felnevelni. Én úgy gondolom, készen állok erre a feladatra, hiszen a fél gyerekoromat egy kutyakiképző mellett töltöttem és sok mindent megtanultam tőle a kutyákról. Apu szerint még fiatal vagyok ehez.

Természetesen lenne időm rá. Tanítanám, játszanék, sportolnék vele. Hatalmas udvarunk van, ahol mindig futhat és ezen kívül mennénk sétálni.


2010. jún. 23. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy képes vagy rá:D:D
2010. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyiméknak kaukázusija van :D

Nagyon egy tündér kutyus, de persze elég szigorú nézése van ha felnő, és elég tiszteletet parancsoló, de a gazdit imádja :D Jó 50 kilós kutya mikor szalad feléd csupa szeretettel :D Szerintem vállald!!

2010. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tuti hogy képes vagy ráá....:)
2010. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
háát.. ezek a fejsorolások nagyon szépek és jók.. biztos vagy benne hogy ezeket mind be is tudod tartani ill. rendszerezni?
2010. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem képes vagy rá. Viszont én a kutyáid számát sokallom. Nálatok nincs szabályozva hány kutyát lehet tartani? Nálunk hármat. Szerintem nem lenne rá elég időd a többi mellett. Ezért tartanak a jó tenyésztők is csak 3-4 kutyát otthon. És ennyi nagy kutya sok pénzbe is kerül amit gondolom apukád áll nem te. Szerintem inkább keress neki más gazdát aki minden idejét rá tudja fordítani.
2010. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fajták mellett, ha ténleg te vagy a gazdájuk és nevelőjük, nemcsak a családban te is foglalkozol vele de közben pl. Apukád miatt hallgatnak csak rád is, akkor igen. Bár a korodat nem írtad,kaukázusira én azt mondom hogy egy 16-17 éves aki szokva van a kemény fajtákhoz,támogató családdal bevállalhatja.

Azért ivartalanítással kezdhetnéd az egészet.

2010. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A bátyám is foglalkozik a kutyákkal, de főleg én.

Sok kutya ez igaz, de szeretem őket, mindig ők az elsők. Naponta futunk, játszunk. Naponta van rájuk min. 4 órám.

A pénz nem akadály, ezt apu is mondja. Van mit a tejbe aprítanunk.

2010. jún. 23. 16:13
 8/11 A kérdező kommentje:
19/L vagyok.
2010. jún. 23. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha már fel is merült ez a kérdés Nálad,akkor egyértelműen NEM!


Vigyázz vele,a kauki nem kifejezetten hobbikutya.

2010. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22/L vagyok, 4 óriás schnauzerrel. Egyedül nevelem, tartom el őket, szüleim már nincsenek. Soha nem volt problémám. Ha a rotival, nj-al nem volt gondod, akkor a kau sem fog problémát okozni. Ha meg még bőven futi is rá, vállald be. Komondort én is szeretnék, de bár jó fizum van, elég 4 kutyát eltartanom. Vannak még karakán csajok! Hajrá!
2010. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!