Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szedi össze más kutyának...

Miért szedi össze más kutyának a kakiját?

Figyelt kérdés

A kutyámra rájött az a szokás olyan 2 hete, hogy összeszed random kutya kakikat. Nem eszi meg, hanem úgy kezeli mint egy csontot; beveszi a szájába és siet haza vele a sétából.

Megpróbáltam, hogy figyelem, de így is vannak pillanatok persze, amikor másmerre nézek, vagy este van és nem látom, hiába van pórázon, szóval így sikerül kicseleznie a végén.

Persze végül mindig kiügyeskedem a szájából, de ez számomra eléggé taszító élmény.

A kérdésem az lenne ezt miért csinálhatja?



2018. okt. 5. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Mivel eteted? Tiltani kell neki a kakik összeszedését.
2018. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Összeszedi a felelőtlen kutyatulajdonosok helyett! Hát nem aranyos? *.*
2018. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Reggelire Royal Canin Medium Adult Sterilised-t kapja, estére pedig a megmaradt főtt kaját. De nem hinném, hogy a táppal lenne baj, már egy ideje ezt kapja, de csak mostanába szokott rá erre.

Semmi változás nincs az életébe, de mégis csinálja. Talán már öregszik (januátba lesz 11), nem tudom. Tiltani pedig nem tudom, ha nem veszem észre, hogy felkapta, csak abból tudok következtetni, hogy gyanúsan gyorsan siet hazafele.

2018. okt. 5. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Akkor nem csoda. Napi egy etetés elég lenne jó minőségű tápból. A Royal Cannin-t és a házi koszt a szeméttel egyenlő, valószínűleg vitaminhiánya van a kutyádnak, ezért szedi össze az útszéli ürüléket.
2018. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

"csak abból tudok következtetni, hogy gyanúsan gyorsan siet hazafele."

:DDDD Az én kutyám dettó ugyanezt csinálta. És akkor, amikor "éhes" volt.

Az első időkben nem igazán tudtuk belőni a neki való tápot, 1-2 kilóval könnyebb is volt. ( Mentett kutyusról van szó) Most már súlyánál van, azt hiszem nagyon jó tápot fogtunk ki, egyébként én is kétszer etetem egy nap, és már nem csinálja ezt, hogy sunyiban felveszi. Gyanítom, hogy valami ásványi anyag hiányozhatott nála.

Mivel 11 éves kutyusról van szó, ezért érdemes lenni valami jobb minőségű senior tápot keresni neki.

2018. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Tiltsd le róla! Nem kiügyeskedni kell, hanem rászólni, hogy köpje ki! Vagy mrg inkább lenevelni, hogy fel se vegye!
2018. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!