Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy 6éves keverék kutyám és állandóan fekszik! És olyan szomorú levert fejet vág. Mintha lenne vele valami.

Amikor kimegyek hozzá. Akkor felkel eszik,iszik és megy vissza a fekhelyére.

Amikor kijön az apukám akkor jön ki körülötte mozog,virgonckodik és nagyon boldog. Tudom hogy szeret engem de szerintem apámat jobban szereti. Pedig én többet foglalkozok és vagyok vele.

De azt nem értem hogy miért fekszik egész nap olyan levertem. :(

Pedig szeret mozogni és és étvágya is van



2018. okt. 6. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

“De azt nem értem hogy miért fekszik egész nap olyan levertem. :(”

Ha te egyedül lennél a szobádban, nem lenne veled ott senki, és nem lenne net, tévé, könyvek, játék, telefon... egyszóval semmi olyan, ami lefoglal órákra, ami szórakoztat, amit élvezel, csak feküdhetnél az ágyon, vagy járkálhatnál magadban... hát te sem vigyorognál meg ugrándoznál ott egyedül, ugye? Fogadok, hogy amikor kiviszed sétálni, akkor nem levert?

2018. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na jó van benne valami.

De a másik kutya az egésznap futkos és magával játszik amikor nemtudok kint lenne velük

2018. okt. 6. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!