Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyamnak vesedaganata van,...

A kutyamnak vesedaganata van, a tobbi lent, orvos kereses SOS?

Figyelt kérdés
Van olyan orvos Budapest vagy kornyeken (inkabb a budai reszen), aki vallal ilyesfajta muteteket es nem a szokasos horibilis arakon (tudom, hogy egy allatnak a mutet nagyon draga, de a remeny hal meg utoljara, hogy van meg allatdoki, aki tenyleg nem az a mereg draga) ? Meg persze, jo tapasztalat van rola?
2018. okt. 8. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Telefonálj körbe pár helyet, az a biztos.

Megmondom őszintén, én világ életemben egy dokihoz vittem az állataimat, fogalmam sincs, hogy máshol mennyibe kerülnek különböző szolgáltatások. Meg nyilván az sem mindegy mekkora az állat, hol van a daganat, ki lehet-e metszeni, vagy a vesével együtt veszik ki.

Ha megírod, hogy a te orvosod, aki diagnosztizálta, mennyit mondott, akkor talán találsz olyat, aki többet, kevesebbet fizetett.

2018. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Én a Felicavet állatkórházat ajánlom.

Egyeztess egy orvossal, érdeklődj náluk! (Bp. 11.kerület)


Nekem csak jó tapasztalataim vannak velük. Az egyik kutyám életét ők mentették meg, a másik kutyámat ők ivartalanították.


Bár drága, de profik!

Összeget nem tudok írni neked, de ha rákeresel a profiljukra, akkor ők elmondanak mindent!


Kitartást, és gyógyulást kívánok a kutyusodnak!

2018. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ők kifejezetten daganatos állatok kezelésével foglalkoznak, profik, lelkiismeretesek, nincsenek aranyáron. Tapasztalatból, tiszta szívből tudom ajánlani őket:


[link]


Sok, boldog életet kívánok a kutyusodnak!

2018. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!