Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Énekelnek a kutyáim ha autó...

Énekelnek a kutyáim ha autó jön az utcánkba, hogy szoktassam le őket erröl?

Figyelt kérdés
Elég forgalmas utcánk van,a szembe szomszédunkhoz sokan járnak.A postást is nem megugatják hanem énekelnek.(a kutyáim le vannak mozgatva sétával játékkal,állandó foglalkozást kapnak,én itthon vagyok).Ötleteket szeretnék kérni,ti hogy szoktatátok le az éneklésről.A válaszokat köszönöm!
2018. okt. 11. 12:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy persze rájuk szólok,de nem érdekli őket,néznek rám és nem hagyják abba mintha megse hallanák,csak akkor fejezik be ha odamegyek és úgy szólok rájuk.
2018. okt. 11. 12:44
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Elvinném őket a varietébe. Jack London híres regénye óta nem hallottam még, hogy kutya énekelne. Világszám lennétek!
2018. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Indítsd el őket tehetségkutatóba.
2018. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Minálunk ezt így hívják.Ha jobban tetszik akkor vonyítanak,vinnyognak.Értelmes válaszokat várok,hülyék kíméljenek.
2018. okt. 11. 13:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vonyít akkor letiltod. Ha abbahagyja akkor megdicséred.
2018. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Éneklő kutyakra ertelmes valaszt ne varj ... te kezted a hulyeseget
2018. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Taníts nekik szép magyar régi nótákat.
2018. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
:D Azért az mi komoly lenne,jön a postás a kutyák meg:lehullott a rezgőnyárfa ezüst színű levele..:D
2018. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 LADADADA válasza:
94%
Szerintem rakj az út mellé egy lámpát, akkor szabályozottan indulnak el a kocsik, és lesz egy kórusod.
2018. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az állatorvos azt mondta, hogy amelyik kutya így vonyít, amikor szirénát stb hall, az azért van, mert annyira érzékeny arra a frekvenciára a hallásuk, hogy ténylegesen fájdalmat vagy legalábbis kellemetlenséget okoz nekik a hang. Mint amikor pl. egy ember azt hallja, hogy a mikrofon gerjed, vagy karistolnak táblán körömmel, vagy villával a tányéron. Tehát nem "rosszaságból" csinálja.

Rá kell szólni, hogy nem, nem szabad, elég, vagy nem tudom, milyen vezényszóval tiltod a kutyáidat. Ha elhallgat, meg kell dicsérni vagy jutalmazni.

Amíg vonyít, nem szabad simogatni, nyugtatgatni, vagy mondogatni neki, hogy jólvan, semmi baj stb. mert ezzel csak megerősíted benne a viselkedésformát.

Viszont. Sajna ettől függetlenül semmi garancia arra, hogy nem fog vonyítani akkor, ha te nem vagy jelen, és nincs, aki letiltja.

2018. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!