Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Énekelnek a kutyáim ha autó...

Énekelnek a kutyáim ha autó jön az utcánkba, hogy szoktassam le őket erröl?

Figyelt kérdés
Elég forgalmas utcánk van,a szembe szomszédunkhoz sokan járnak.A postást is nem megugatják hanem énekelnek.(a kutyáim le vannak mozgatva sétával játékkal,állandó foglalkozást kapnak,én itthon vagyok).Ötleteket szeretnék kérni,ti hogy szoktatátok le az éneklésről.A válaszokat köszönöm!
2018. okt. 11. 12:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tegyél egy flakonban kavicsokat érdemes többet előkészíteni, elkezdik akkor közéjük dobod és rájuk szólsz.


Munkahelyemmel szemben van egy kertes ház. Ott a tűzoltó,mentő,rendőr szirénára ugatnak a kutyák,ha a gazda otthon van rájuk szól akkor csöndben vannak.


Szóval nem elég intenzíven szólsz rájuk. Tény mikor nincsenek otthon a gazdik és nincs ki rászóljon a kutyákra akkor vonyítanak.

2018. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
13 éves volt a kutyusom(azóta meghalt) ő is kiskorától kezdve "énekelt" a family frostos autóra, a gázasra, a fagyisra, meg minden olyanra amelyik ilyen hangokat adott ki. Mivel falun laktunk senkit nem zavart, és soha nem szóltam rá, inkább mókás volt hogy velük együtt "énekel" :D
2018. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!