Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Calibra táp cane corsonak?

4 éves cane corsonak néztem ezt a Calibra tápot. Többet nem igazán tudok rá költeni, de a kategóriában ezt néztem a legjobbnak. Mit gondoltok róla?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: táp, Cane corso

okt. 11. 21:25  Privát üzenet  

A válasz
Kukorica, búza, zab? Lónak adnád, vagy csirkének??

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 12. 07:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megtennéd, hogy normális hangnemben válaszolsz egy normálisan feltett kérdésre? Tanácsot kértem, nem kioktatásra van szükségem. Ha van jobb ötleted légyszíves oszd meg velem.

# 2/2Időpont okt. 12. 09:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Calibra large bárányos junior táprol tudtok mondani véleményt lécives vagy mást ajánlani?
Segitséget szeretnék kérni nagy testű kutyám van 10 honapos brit tápot kapot csirkés nagytestüt de allergiás csirkére átértem calibra bárányos tápra de az nagyon drága tudtok e...
Royal canin giant junior táp vagy a farhát, rizs, búzadara, tojás főzve kombináció a jobb? 10hónapos KÁJ-nak és 1,5éves cane corsonak adnám.
Mi a véleményetek a Calibra tápról?
Mit vegyek egy shih-tzunak és egy cane corsónak karácsonyra?
Cane corsonak sült nyúlcomb csontját oda lehet adni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!