Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelenthetem a szomszédot?

Feljelenthetem a szomszédot?

Figyelt kérdés
A kutyám eléggé ugatós éjszaka is, dehát kutya, védi a portát. Már második reggel kelünk fel úgy hogy a kutya csurom víz. Szinte 100% hogy a szomszéd telibeverte slaggal. Ha megfázik a szomszéd köteles fizetni a gyógyszereket ha feljelentem?

#ugatás #slagg
2018. okt. 14. 09:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy újabb kutya aki a "gazdája" hozzá nem értése és nemtörődömsége miatt szívja meg :(
2018. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat.
2018. okt. 14. 19:49
 13/17 A kérdező kommentje:
Ma reggelre is csupa víz volt a kutya!!! Mi már nem ébredünk fel ha ugat éjszaka, nem hiszem el hogy ennyire idegesítő!!! Elkapom a szomszédot.
2018. okt. 15. 11:30
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem körülötted forog a világ. lehet, hogy te már megszoktad, de a szomszédok nem, és figyelembe kell venni az ő pihenésüket is.


Nem nekik kell alkalmazkodni hozzád, hanem a zajforrásnak hozzá. Ami ebben az esetben te vagy, hiszen a kutya nevelése a te feladatod.

2018. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha kutyasuliba nem tudod vinni (pedig az lenne a leghatékonyabb megoldás), akkor legalább engedd be szerencsétlent a házba/garázsba vagy nem tudom hova mehet be. Lehet hogy bent nem fog ugatni, találkoztam olyan kutyákkal akik kint ugatnak, bent nem. Meg bent nem tudja lelocsolni a szomszéd, ha viszont nem változtatsz semmin akkor ahogy te is írtad, esélyes hogy meg fog fázni, pláne hogy jönnek a hidegek.
2018. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Carst ***** válasza:
0%

Nálam ugyanaz a probléma, hogy a kutya folyamatosan ugat. A szomszéd szólt, hogy nem tud aludni. Csináltam neki egy kenelt, hátul a kertben, hogy lássa az udvart és a kaput. Nálatok van kenel a kutyának?

Ez segített abban, hogy ugat továbbra is, de nem hallható a szomszéd ablakánál.

Suliba nem tudom vinni, mert 60kg-s a kitya, és nem hajlandó az autóba beszállni, közvetlen közelben nincs suli. Pórázt nem viseli el.

Amit próbálhatsz, hogy ultrahangos ugatásgátlót teszel a falra, ami figyeli az ugatás, hogy jelez a kutyának. Ha nem dühből ugat, akkor nagy eséllyel segíteni fog. Nálam segített. Azóta éjjel is szabadon van a kutya.

2018. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Megint egy mucsajröcsögei...



Utolso, nehogy màr rólad vegyen bàrki pèldàt, aki egy póràzt nem tud a kutyàjàra ràadni. Egy vicc ez az egèsz orszàg, komolyan...

2018. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!