Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A kis idős tacsimnak még vasárnap reggel semmi baja sem volt majd délutánra a feje és a teste valamiért elfordult balra és nem tud felállni sem mert eldől! étvágya elment de nem nyüszit vagy valami gondolom azért fájdalma nincs! A doki csak holnap tud jönni hozzá! Csak gondoltam hátha volt már vkinek hasonló esete!
2018. okt. 15. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet agyvérzés, vérrög, ilyesmi. Attól, hogy nem nyüszít, nem kell arra következtetni, hogy nincsenek fájdalmai. Én biztos nem várnék a dokira, ha nem vasárnap, de hétfő reggel vittem volna be a rendelőbe,hiszen ott helyben ott van minden felszerelés, hogy alaposan kivizsgálja a doki.
2018. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lebénult?! A miénk is lebénult. :(
2018. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta hogy begyulladt a füle belül és egyensúlyzavara van de semmi komoly! Adott neki egy egyhetes gyulladáscsökkentő szúrit meg mondta hogy szedjen napi egy millgramma drazsét 1 hónapig és minden oké lesz! a probléma csak az hogy sehol nem kaptam drázsét csak ilyen kapszulásat bár állítják hogy ugyan az ahatóanyag van benne bár nem tudom! nem akarok neki rosszat!
2018. okt. 18. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!