Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bécs-New York repülés kutyával?

Bécs-New York repülés kutyával?

Figyelt kérdés

Kb 15-20 kilosz keverék kutya, tehát a fedélzeten nem utazhat :(

Milyen a csomagtérben nekik? Tényleg hideg van és dobálják őket?



2018. okt. 18. 10:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%

Tudod Te hány kutyát utaztatnak? Hagyjál már. Utaztál már kutyával repülőn? Én legalább két tucatszor. Igen, az eltagadhatatlan, hogy történnek balesetek - ahogy mindenhol. A gép is lezuhanhat veled és akkor nincs miről dumcsizni.

De alapvetően kutyával repülni nem az ördögtől való.


Olyan videókat is szoktál nézni, ahol a embereket ütnek el a járdán és a zebrán vagy csak úgy? Nehogy kimenj az utcára.

Sőt olyan cikkeket is találhtasz, hogy emberek haltak meg mert úgy kaptak mogyorót vagy bármit amire allergiásak, hogy nem is tudták vagy szimplán gondatlanságból. Mind-mind nagyon szomorú eset, tragédia ha a te családodban történik, de erre alapozni a józan ítélőképességedet, az azért nevetséges.

2018. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%

Egyébiránt remek érzéked van a hírek ferdítéséhez - szerintem valamelyik propaganda médiánál lenne a helyed, annyira jól megy.

Direkt rákerestél a Unitedra, amelyik elvétve repül Európából. Legtöbb esetben még ha ő is értékesíti a jegyet, más légitársaság üzemeltetésében repülnek. Lufthansa és a KLM például példás a kisállat szállításban. Nekem egyikre sem volt panaszom soha. De repültem már Air France-szal és SAS-szal is. Illetve Európán belül a Norwegiannel.


Kérdező, ha tényleges információt szeretnél, akkor írj privátban, mert ahogy látszik, ezek az emberek tényleg nem látnak tovább az orruknál és amit a fejükbe vettek, az úgy is van... :D

2018. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!