Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsi kutyám van, szeretnék...

Tacsi kutyám van, szeretnék neki venni ízület és porcerősítő vitamint. A C-11 Complex-re gondoltam. Van vmi tapasztalat ezekkel kapcsolatban vkinek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs vele, de amikor kerestem ilyen terméket, akkor ez is bekerült az összehasonlításomba.

Ár érték és hatóanyag tartalomban a Joint Aidet találtam a legjobbnak. Esetleg nézd meg azt is.

2018. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kisebbik kutyám tenyésztője használja a legidősebb kutyájánál, szerinte jó, korábban Synoquint adta, és szerinte ez is van olyan jó. Synoquin nálunk többször bizonyított már, nem egy kutyánál.

(Amúgy ez nem vitamin.)

2018. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én adtam kúraszerűen a diszpláziás nagytestűmnek, bevált. Nekünk állatorvos javasolta, valóban egy komplex készítmény, ár/érték barát, csak hosszútávon szedje a kutyád. Ezeknek a készítményeknek minimum 3 hónap kell, hogy beépüljön a szervezetbe.
2018. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én adtam 14 éves,már járni alig tudó kutyámnak.Kb.1-1,5 hónap után már egyedül feltudott állni,lépcsőn menni.Mindenképpen próbáld ki,de a hatására szánj min.1 hónapot.Nálunk az elaltatás elől mentette meg a kutyámat.Ő egy labrador.
2018. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó infókat adtatok, köszönöm. Igazából 2 éves a kutyám. De gondoltam neki sem árt már vmi vitamint szedni, (főleg hogy tacsi)igaz most még nagyon mozgékony és ugri bugri. Kúra szerűen gondoltam neki adni a vitamint.
2018. okt. 19. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!