Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Poseidonos borderekről vélemény vagy saját tapasztalat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Border collie, Poseidon

2018. okt. 6. 16:28  Privát üzenet  

A válaszok

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1534155-pose..

ők terelő kutyák,és a tenyésztőjük is azt a vérvonalat viszi

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. okt. 6. 21:19 Privát üzenet
Azért az erős túlzás, hogy terelőkutyák... inkább kevert és sport vonalakkal tenyésztenek.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. okt. 13. 16:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Boxerrol sajat tapasztalat?
Dalmatával kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Valaki saját tapasztalat?
Golden retrieverről szeretnék tapasztalatokat kérni. Első kutyám lenne. Tudnátok róla saját tapasztalatokat mondani?
Kölyök kutyát inkább jó minőségű táppal kezdjem el etetni, vagy mehet már neki is a barf? Ha igen az arány kb ugyanaz 40-30-30? Saját tapasztalat érdekelne, mert miután...
Tapasztalatlan kutyás vagyok nem volt még saját kutyám most szeretnék venni egy Boxert. Azt szeretném meg tudni hogy első kutyának ez a fajta menyire jó? Azt olvastam hogy...
Nincs kutyás tapasztalatom (nem volt még saját kutyám). Egy Bullmasztiff kutyust néztem ki magamnak. Olyan gazdik válaszát várom inkább akik egy Bullmasztiffot be vállaltak első...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!