Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam most semmit se tud...

A kutyam most semmit se tud enni csak inni akar, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Az allatorvos azt tanacsolta adjak neki fekete teat es piskotat, kapott probiotikumot meg antibiotikumot, 5 napja semmi javulas, piskotat sem eszik, valaki tudna hogyan lehetne rajta segiteni? lehetoleg mihamarabb! Elore is kosz a valaszokert.

2018. okt. 19. 03:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy normális állatotvoshoz
2018. okt. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy oldalon azt olvastam hogy a probiotikum-kura 5 napos. Szoval meg lehet remeny!
2018. okt. 19. 06:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fogával van probléma?Megnézte a doki?
2018. okt. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pépesített és higított ételt sem tud megtenni?

5 napja nem eszik semmit, én azonnal elvinném egy másik állatorvoshoz.

Inni normális mennyiséget iszik?

2018. okt. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

28 éve vagyok kutyatartó, jártam már pár állatorvosnál, de még soha egytől sem hallottam, hogy fekete teát (amiben koffein is van) és piskótát (ami meg cukortartalmú, így többek közt savasságot is okozhat) ajánljon egy kutyának!, pláne diétaként. A diétás koszt az nyákosra szétfőzött rizs, lehet bele főzni sovány csirkehúst, esetleg sárgarépát.

Ha az antibiotikum+probiotikum kúra már 5 napja tart, és semmi javulás, akkor már nem is lesz, ennyi idő alatt már valaminek látszódnia kellene. Az sem derül ki, mire adta egyáltalán, rendesen megvizsgálta-e? Csatlakozom az első hozzászóló véleményéhez, hogy vidd el sürgősen egy másik, tisztességes állatorvoshoz, aki normálisan megvizsgálja, felállít egy diagnózist és az alapján kezeli, nem pedig - szemlátomást - vaktában ad neki valamit. A teát és piskótát pedig felejtsd el!

2018. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sovany csirkehust is adtam neki, de azt se nyelte le, de amugy ez nem fajtiszta kutya!
2018. okt. 19. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emésztőrendszerének teljesen mindegy, fajtatiszta vagy keverék.


Pépesre főtt és hígitott táplálékot próbálj meg adni neki és sürgősen vidd el másik állatorvoshoz. Jön a hétvége és két nap ünnep - szerdáig nem fogja kibírni evés nélkül.

2018. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!