Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Dalmata önmagában nem...

A Dalmata önmagában nem ajánlott (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Mindig, ha dalmatást látok, két dalmatája van. Tehát egy dalmatát nem szabad önmagában befogadni és kell mellé egy másik dalmata (mint ahogy pl a tengerimalacot se szabad társ nélkül tartani)?

2018. okt. 23. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem. A társ te vagy
2018. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na akkor megnyugodtam. <3
2018. okt. 23. 10:56
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

De fura.

Most jöttem rá, hogy én is mindig csak párosával láttam dalmatakat, pedig ez egyáltalán nem törvényszerű.

2018. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, en se lattam olyat, hogy valakinek csak egy db dalmataja legyen, pedig en csak egy kan dalmatat szeretnek befogadni egy agar utan.
2018. okt. 23. 11:15
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem rengeteg dalmatás ismerősöm van, akinek csak egy dalmija van. Nem muszáj kettesével tartani őket. Pusztán csak a legtöbb dalmatás gazdi annyira megszereti a fajtát, hogy második kutyának is azt vesz. Vagy másik, hogy még mindig a Pongó-Perdita utóhatását figyelhetjük meg. Kinél mi az ok, de nem törvényszerű a két dalmata.
2018. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam!
2018. okt. 23. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Egyszerre tedd fel az ősszes kérdésed. Minden jap írsz egy kérdést a dalmatákról.
2018. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tiltja a Gyakori szabályzata - sőt, azt írja, ha a kérdés feltevése után újabb kérdés jut eszünkbe, ne a kommentárokba tegyük fel, hanem nyissunk új topikot.
2018. okt. 23. 12:48
 9/9 anonim ***** válasza:
6%

Nem hinném, több dalmatát ismerek, ahol csak egy van..

"pl a tengerimalacot se szabad társ nélkül tartani"

Én egyedül tartottam és kb. 7 évig élt (azért kb. mert nem tudom pontosan, hogy hány évesen került hozzám). Ha foglalkozol vele, akkor nem lesz "depressziós". Szerintem ez igaz a dalmatákra is.

2018. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!