Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan babakocsit keresek, ami...

Olyan babakocsit keresek, ami könnyű (lehetőleg ne 15 kg legyen önmagában), újszülöttnek is ajánlott, több fokban állítható a háttámlája, tolókar állítható és nem árt, ha van még 1-2 plusz benne. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk 60-100 ezreket rá költeni.


Köszi a segítséget!


2011. máj. 9. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
mi most vettünk használtan peg perego veneziát,20ezer ft volt.Könnyű,átfordítható tolókar,több fokozatban állítható háttámla,újszülött kortól használható...NAGYON JÓÓÓÓ:))
2011. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mindenképpen újat szeretnénk..

Ha 'új'-ban drágábban az ilyen paraméterűek, akkor marad a kb. 15 kg-os.


Köszi azért :)

2011. máj. 9. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:

első vagyok, pont mi is így gondolkoztunk!ilyen paraméterekkel kerestünk kocsit,azt mondtuk nem baj, ha 15 kg, csak új legyen.Hát nagyon megbántuk...de ez attól is függ hol laktok, mennyit kéne cipelni a kocsit.Ja és hogy elfér-e a kocsitok csomag tartójába..mert ezek a dömperek összecsukva is nagyok!

De persze ti tudjátok:)

amúgy a peg perego uno is nagyon jó, csak drága újonnan...

2011. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kocsiba elfér, lényegében nem sokat emelném, de ha mégis emelni kell, ne haljak már bele :))))
2011. máj. 9. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:

mi vmi ilyesmit szeretnénk venni majd (még nem döntöttem a 2 közül)


[link]


[link]


sztem mindkettő elég jól kihasználható és annyira nem is nehéz kocsi.

2011. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekunk titi tritonunk volt

imadtam

sajnos mas is imadta, mert elloptak :(

50 ezer forint volt, azota lattam olcsobban es dragabban is (ujonnan)

2011. máj. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja, 9 kilós
2011. máj. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

első vagyok, ha újat akarsz venni, akkor szerintem is chipolino flrora-t vegyél.De nézd meg élőben előtte ha tudod!

Az a baj a többivel amit linkeltek, hogy a sport részében kb úgy tud aludni a baba mint a kagyló hordozóban, és ezt nem minden baba szereti.Olvastam itt olyat, akinek a gyereke soha egy percet sem tudott aludni a babakocsiban ezért.Szóval ez kétesélyes....

2011. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Peg Perego Uno!!! Vagy Peg Perego MilanoXL, vagy Peg Perego Venezia. Mind 0-3éves korig használható,jól felszerelt és a Peg Perego tényleg felsőkategória! Mi is olcsóbban akartuk megúszni,az lett a vége,hogy a Peg Perego a 3.kocsink de ez lesz a kistesóé is annyira szuper!!!:-) Nekünk Uno van.
2011. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!