Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után a szuka...

Ivartalanítás után a szuka kutyusom varratja kiszakadt, és egy kis helyen szivárog valamilyen váladék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Menhelyi kutyus, és az ottani rendelőben ivartalanitották. Nem írtak fel neki semmilyen gyógyszert, semmi kenőcsöt nem ajánlottak. Gallért kapott, és amikor vakarni akarta rászóltunk, de éjszaka nem tudom szemmel tartani. Este még nem volt ilyen. Mivel ünnep van, az állatorvos nem rendel. Kisvárosban élek, így messze van bármilyen ügyelet.

2018. okt. 23. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gallért mindíg rajta kell hagyni. Próbáld meg betadinnal letisztítani. Legkésöbb holnap mindenképp vidd el dokihoz. Mikor volt a műtét?
2018. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6 napja volt a műtét, pénteken kellett volna vinni varratszedésre.
2018. okt. 23. 11:04
 3/6 A kérdező kommentje:
A gallért sosem vesszük le róla, de észrevettem, hogy a lábával eléri, ezért figyeltem mindig arra, hogy ne vakarja. De éjszaka nem tudok rá figyelni, mert aludnom is kell valamikor. A menhelyet felhívtam, de ott csak annyit tudott mondani az ügyeletes, hogy nincs doki. Na meg rám hozta a frászt, mikor elkezdte kérdezgetni, hogy látom-e a kutya belsőségeit. :(
2018. okt. 23. 11:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond. Ha teheted akadályozd meg, pl kötéssel.


A menhelyes valszeg félreértette, ennyire komoly baj biztosan nincs

2018. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs, de megijesztett. Tettem rá neki tapaszt, amit én a térdműtétemkor vettem, hogy ne érje el. Megpróbálom bevitetni magam az ügyeletre, de nem biztos, hogy el tudnak vinni.

Kb. Egy centi van felválva, de nem akartam nagyon bántani a sebet.

2018. okt. 23. 11:42
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos, bevittük az állatkórház ügyeletére. A doki nagyon rendes volt. Azt mondta semmi baj, nagyon szépen össze van neki forrva, ki is szedte a varratot. Egy kis betadinnal kell majd neki kenegetni.


Köszönöm a válaszodat! :)

2018. okt. 23. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!