Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyalogatja a nemi szervét?

Miért nyalogatja a nemi szervét?

Figyelt kérdés

8hónapos yorkim tegnap kezdett el tüzelni.

már egy hete észrevettem, hogy meg van duzzadva a nemi szerve és nagyon nyalogatja. tegnap elmentünk tüzelőbugyit venni és ráadtuk. és el is kezdődött a vérzés. a baj az, hogy agy kicsit nagy rá a bugyi és beledugja az orrát és nyalogatja a nemi szervét. persze mindig rászólok erősen, de nem hagyja abba. szeretném erről leszoktatni mert elég gusztustalan. ez normális h ennyire nyalogatja? és hogyan szoktassam le róla?


2010. jún. 25. 11:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

Borzalmas mennyit tudok veszekedni!TELJESEN MEGVAGYTOK BOLUNDULVA??

VEGYÉTEK MÁR ÉSZRE MAGATOKAT!!NEM LEHET EZ MÁR IGAZ!!!

Eddig mindigis a kutyás témában voltam,de komolyan alig találok olyan kérdést amiben nincs veszekedés.könyörgöm tényleg erről szólna a kutya tartás??ERRŐL??

arról,hogy sok kutyabarát veszekedjen?!

Mert szerintem teljesen nem erről,nemhogy inkább össszefognánk és segítenénk az állatokon.áhh nem majd mindenki amaga elvén megoldja,szálljunk már kicsit magunkba kérem szépen.Nem arról van szó,hogy kinek milyen kutya kell.

Kinek ez kinek amaz.Ha nem vettétek volna észre,mind a 2-3-4 rész mond jó ötleteket,de mindenki makacs és nem veszitek észre,pedig ezeket a remek ötleteket magáva foglalva már egész jókis elképzelések születnének!

TISZTELET MINDEN KIVÉTELNEK!

De már komolyan kezdem unni és ezzel nemcsak énvagyok így.

2010. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:04


Pont te kérdezted miért KELL, aztán meg azt mondod, hogy senki sem kérdezte. És de, az elején én is szépen elmondtam, hogy tisztogatja magát, és nem fogja tudni leszoktatni róla. Az meg teljesen mindegy mik a szándékai, és milyen vérvonal, mert aki ennyit nem tud a kutyákról, ráadásul gusztustalannak tartja, hogy mosakszik, az szerintem nem alkalmas tenyésztőnek, és mint írta sok ismerőse van aki szeretne yorkit, tehát nyilvánvalóan nem egy tenyésztő csemetéjével állunk szemben, aki nem mert a papától butaságot kérdezni.


Nem akartam senkit sem kioktatni. És a veszekedést is befejeztem, mert engem is nagyon zavar.

2010. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A veszekedéseket úgy lehetne megoldani, hogy ha valaki kérdez valamit, arra normálisan válaszoltok, és nem azonnal kioktatjátok, bunkón leordítjátok a fejét. Teljesen megértem, hogy fel vagytok háborodva azért, hogy vannak rossz gazdák (és most NEM a kérdezőre gondolok!!!) , és rengeteg állat menhelyre kerül, rengeteg állat kóborol, és rengeteg állatot elaltatnak. DE! Normálisan is el lehetne ezeket a dolgokat mondani, mert abból csak veszekedés lesz. És ha valaki kutyát szeretne, olcsón, stb akkor ne csodálkozzon azon, hogy egy csomón javasolják a menhelyt. Azonban azok, akik a kérdésekben nyilvánvalóan kimondják, hogy EGY bizonyos fajtát szeretnének, oda meg ne írják azt, hogy menjen el a menhelyre!

A kérdésre válaszolva:

Mint már leírták, ez természetes dolog a kutyáknál. Nem tudom, hogy nagyon le lehetne őket róla szoktatni, de az biztos hogy az ivartalanítás segít valamennyit. Persze ha ti kölyköket is szeretnétek, akkor egyenlőre ne hagyd, hogy megnyalja az arcodat. :D És mielőtt elvinnétek a kutyátokat, hogy lefedeztessétek, olvass minél többet az alom felneveléséről, az oltásokról, az anya etetéséről, hogy egészséges, és szép kölykök szülessenek.

Sőt: érdemes érdeklődni ismerősöknél, hogy nem akarnának-e előjegyeztetni kölyköket, és ha csak 1-2 előjegyzés lenne, akkor nem biztos hogy jó ötlet az alom. :) Hiszen nem lenne jó, ha olyan sok kutyát kellene egyedül eltartanod, vagy netalántán - urambocsá - ennyi kiskutya a menhelyre kerülne.

2010. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:27


Szövegértés egyes, üljön le.

Miért KELL az ivartalanítást folyamtosan olyan kérdéseknél is eröltetni ahol a kérdező nem erre volt kiváncsi.

Amúgy igazad van, nem veled akartam vitatkozni hanem Mindenkivel aki nem a kérdésre felel.Hanem spamel.


A kérdés írója a kérdésből adódóan nagyon fiatal, gondolom vannak szülei, akik eldöntik, hogy mi legyen a kutyával.

De ha nem lennének sem lenne semmi közöd ahoz, hogy valaki akar e almot egy fajtiszta yorkitól.Mert Továbbra sem tudod, hogy milyen kutyáról van szó.

Ha egy jó minőségű kutya, és bepároztatja egy másik jó minőségű kutyával az az ő dolga nem a tied.Egyszerűen nincs jogod bírálni, mert semmi közöd hozzá.

A menhelyeken nem sok fajtiszta yorki lézeng ez pont az a fajta ami 0,5 perc alatt talál gazdára.


És most lényegetelen, hogy nekem sem tetszik, és én sem értek egyet az ilyen szaporulattal.Egyszerűen nincs jogom belebeszélni mások dolgába.

2010. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

ja igen, és a vita nekem sem kenyerem, én is befejeztem.

Mindenkinek további szép napot.

2010. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

nyugodjatok már le.

:@

nem kell itt prédikálni a menhelyi kutyákról meg a hülyeségeitekről.

és nem tom már ki írta de aki írta (az a balf*sz)

nyugodjon meg h tuti h tudnék gazdit keresni a kiskutyáknak.

expressz.hu te barom -.-'

pár nap alatt elkelnének.

egyet meg megtartanánk.

és azért ne essünk már túlzásba h 7-8 kölyök. ugyanmár

elsőre nem fog 7-8 kölyök születni.

gondolkozz már.

és köszönöm de nem kell több válasz :@

2010. jún. 25. 22:53
 27/27 A kérdező kommentje:

hagyjátok abba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

írjatok egymásnak privátba.

2010. jún. 25. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!