Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Miért nyalogatja a kutyám a lepedőt?

Csak az én ágyamban nyalogatja,kb egy éve.Testnedvektől mentes,

Elkezdi nyalogatni és nyalja percekig mint egy elmeháborodott.

Nem kölyök kutya ,9 éves csivava.

Mi okozhatja ezt?

nov. 8. 20:57  Privát üzenet  

A válaszok

Előfordulhat, hogy egészségügyi probléma áll a háttérben, ezért érdemes állatorvostól segítséget kérni a baj gyökerének felkutatásához.

Nagy rá az esély viszont, hogy kutyád csak kiváncsiságból nyalja meg a körülötte lévő dolgokat. Kezek hiányában nem marad más, mint hogy nyalakodjon vagy a szájába vegye ami épp felkeltette az érdeklődését. Pont mint a kisbabák, akik még nem tanulták meg hogyan kell használni a kezüket.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 8. 21:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm úgyis viszem oltásra,bár ránézésre semmi baja étvágya “túl” jó :)

Nekem ez a furcsa hogy ez régen nem volt jellemző rá.

Egyébként minket is puszilgat.Nem lökjük el magunktól,családtag.

# 2/4Időpont nov. 8. 21:16 Privát üzenet

1. Vagyok

Remélem nincs semmi baja a kutyulinak! Kis édesnek hangzik! ☺

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 8. 21:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kár hogy itt nincs fotó opció mert valóban a világ legszebb,legaranyosabb kutyulija! :)

# 4/4Időpont nov. 9. 20:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nyalogatja folyton a lábam a kutyám?
Kutyam miert nyalogatja egy masik kutya fülét folyamatosan?
A kutyám miért nyalogatja folyton a lábujjamat és a talpamat?
A kutyámnak van egy sebe az oldalán, amit folyamatosan piszkálgat. (Nyalogatja, vakargatja) Hogyan lehetne ezt meggátolni?
Kiskutya állandóan nyalogatja a vádlimat. Ez normális?
Szopi után, szerintem befejezte, és böfizett, lerakom az ágyra nyújtogatja a kis nyelvét, hason fekve, nyalogatja a lepedőt, a kezét. Normális ez? Vagy még éhes lenne? Miből...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!