Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni pásztor kutyám vajon...

Berni pásztor kutyám vajon sose lesz el nálunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van két Berni pásztor kutyánk az egyik 3éves másik lassan 1éves.eddig szüleimnél voltak azt mivel elköltöztünk a fiatalabbikat elhoztuk magunkkal ahogy terveztük is.. Viszont felmerültek olyan problémák hogy akárhányszor adtam neki kaját mindig ment és elásta volt hogy vizet is alig ivott. Olyan volt mintha depressziós lenne. Folyton sírt is. Szüleimnél mindig apum etette lehet hogy öt tekinti gazdájának és nálunk nem lesz el soha? Mert most vissza lett véve szüleihez mert már aggódtam miatta ott meg elvan nem ás el kaját. Most az lehetett a gond hogy a másik kutyust hiányolta akivel felnött úgymond vagy apumat mert mindig kézböl etette és tölem nem fogadja el.
2018. nov. 9. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáknak meg van az a tulajdonsága, hogy képesek alkalmazkodni. Persze, egyedi, hogy melyik, mennyi idő után . Túl gyorsan feladtátok talán.
2018. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
A Berni pásztor erősen egygazdás kutya. Szerintem apukádat tekinti annak.
2018. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6hetes kora óta van szüleimnél azt mikor sikerült költöznünk jött velünk. 1 - másfél hónapig figyelgettem teljesen megváltozott begubozott teljesen ez nem feladás kérdése csak aggódtam hogy nem eszik alig jön.stb..azt próbaképpen hogy kiküszöböljük mi a gond vissza lett véve.. Ott nem ás el semmit ügyesen eszik semmi gond nincsen.. Akkor ide hozzánk így már nem is fog szokni?
2018. nov. 9. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Honvágya lehet, ha apukádéknál minden rendben van vele.

Viszont, nagyon nem jó, hogy visszahordjátok, csak újból depresszív lesz. Igen, lehet egy kutya depressziós! Amíg nálatok nem szokik meg addig ne vigyétek az előző helyére. Ha minden jó lesz nálatok, egy idő után nem is vágyik vissza.

2018. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 éves kutya még szinte kölyök. Ha ti aggódtok, érzi, és még jobban rájátszik a busongásra. Etetésnél mellette kell lenni és, ha nem eszik, elveszed. Éhen halni nem fog, mert ha valóban éhes lesz, enni fog.
2018. nov. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindig mellette vagyok mikor etetném pont ez miatt.. A táphoz is hozzá se nyúl. Kutya szalámit is ha adok neki elfut vele még minden mással. És fogyott is..meg mindig friss víz amihez már szinte hozzá se nyúlt pedig rengeteg vizet iszik.. Persze hogy aggódik érte az ember mert azt szeretném hogy neki jó legyen. És csak azt látni h szenved az nem jó.
2018. nov. 10. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!