Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is olyan mint egy...

Szerintetek is olyan mint egy keverék?

Figyelt kérdés
Most találtam rá a border terrier kutyafajtára, és szerintem úgy néz ki mint egy utcai mix kutya. De nagyon helyes amúgy, csak elég gyakran látok ilyen kutyákat, és kétlem hogy fajtatiszták lennének mind.
2018. nov. 10. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, pont olyan. Elképzeltem fotó híján, de igazad van.
2018. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2018. nov. 10. 21:18
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ilyet hol látsz olyan gyakran? Én élőben még soha nem láttam ilyen fajtát...
2018. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Gondolom keverékeket látok. Nagyon sok ilyen jellegű kutyus van.
2018. nov. 10. 21:36
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Az érdekes...Nem lehet, hogy egy tenyésztő közelében laksz? xD
2018. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, az avatatlan szem simán keveréknek gondolhatja. Semmi kétség, van egy-két olyan kutya, amelyről első ránézésre, ha nem lennék tisztába az ellenkezőjével, én soha nem gondolnám, hogy fajtatiszta. (pl.: Az oly népszerű és sokak által kedvelt Corgira én évekig hittem, hogy valami tacskó keverék németjuhászos beütéssel. Láttam is hasonló keverék kutyákat. Aztán egyszer megpillantottam a kutyafajták között és akkor esett le, hogy "Ja, hogy ez egy létező, külön fajta!")
2018. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Igen vannak olyan fajták amikeket össze lehet keverni keverékekkel. Pl. van az a yorki szerű kutyus ami egyébként fajta tiszta de nekem teljesen yorki keveréknek tűnik( nem tudom a nevét).

Tehát vannak olyan fajták amik keverhetők de ezek a fajták nagyon ritkák. Ugyhogy nagy esély van rá hogy keverékeket látsz.

Ui.: Így utólag eszembe jutottak a fekete picitől közepesig terjedő "szakállas" kutyusok amikkel tele van a menhely és szinte mind snauzer-nek tűnik. Pedig keverékek. A szomszédnál A beagle és a fehér pulinak lettek snauzer szerű kölykei régen. Tehát fura dolgok ezek xdd.

2018. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Köszi, hogy lepontoztok...pont ma jártam egy kutyamenhelyen és 1 db ilyen, még jellegben sem hasonló kutyát sem láttam!

De köszi szépen!

2018. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Szívesen, máskor is. Hisztimanó :D
2018. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
"Hisztimano" LOL... Tetszik :))
2018. nov. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!