Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér habosat hányt a kutyám....

Fehér habosat hányt a kutyám. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Előtte nap meg ma se evett semmit amitől hányna. Azóta nem hányt de csuklik folyamatosan. Vizet kapott de azt olvastam ételt ilyenkor egy ideig ne adjak neki.

Viszonylag aktív de inkább fekszik.

Orra annyira nem nedves mint szokott lenni.

Vigyem orvoshoz?

Kb. 4 éves, közepes kutya



2018. nov. 20. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam vizet adni neki de nem iszik
2018. nov. 20. 17:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hányás lehetne savtól is, de mivel inkább fekszik a kutya, vidd állatorvoshoz, mert lehet mérgezés is.
2018. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvos, ilyenkor nincs mást tenni.
2018. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amikor jól van és ilyenkor bent van általában szívesebben fekszik a kanapén. Ettől függetlenül ugyanúgy éber szokott lenni és most is aktívnak mondható
2018. nov. 20. 17:13
 5/8 anonim válasza:
75%
A szomszed kutyajanak hasonlo tunetei voltak es valami virust kapott el...
2018. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Fehér habosat hipótól vagy más tisztítószerektől szoktak hányni, de ha olyan helyen tartod ahol nem juthatott hozzá, lehet hogy mérgezés vagy valami vírus. Mindenképp vidd állatorvoshoz, nehogy nagyobb baj legyen belőle.
2018. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vidd dokihoz, főleg ha annyira nem is nedves az orra, vizet se kívánja.

Inkább menj "feleslegesen", minthogy szenvedjen a kutyád.

Jobbulást neki!

2018. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltunk dokinál, kezdődő bélgyulladás, 39 és fél fokos láz. Kapott gyógyszert amiz 5 napig kell szedni.

Köszi mindenkinek

2018. nov. 20. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!