Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha "jó erőben van" a kutyám,...

Ha "jó erőben van" a kutyám, az azt jelenti hogy kövér?

Figyelt kérdés

Egy ismerős mondta, mikor mutattam neki fotót, hogy "jó erőben van". Nem tudom, hogy értette, hogy kövér, vagy csak jó formában van? Ez mit szokott jelenteni szerintetek?

Az tény hogy egy kis fölösleg van rajta, de egyáltalán nem kövér, fotóról meg főleg nem lehetne megmondani. Ráadásul ezt egy olyan illető mondta, akinek egy hordó labradorja van otthon.


2018. nov. 22. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy érti, de legalább szerintem arra gondolhatott hogy kövér.
2018. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább
2018. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Én arra szoktam mondnai, hogyha szép izmos/formás.

A dagi kutyákra nem mondok semmit, nem illik.

2018. nov. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jó erőben van, akkor logikusan szép, izmos kutyára mondhatják.

Más viszont az a tény hogy teljesen logikátlanul és hülyén ezt mondják egy kövér kutyára is.


Te mit gondolsz? Kövér a kutyád? Milyen fajta, milyen magas és hány kg? Bár ez így önmagában nem ér semmit, egy kép alapján jobban tudunk segíteni

2018. nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Keverék, 50 cm marmagasság és 22 kiló.

2018. nov. 22. 12:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép kutya! :)

Nincs vele semmi baj. Lehet úgy értette, hogy egészséges, erős kutya. Semmi hájat nem látok rajta, pedig fekszik.

Nekem is mondanak mindenféle marhaságot (staffikat tartok..), a műkedvelő hozzá-nem-értők folyvást bombáznak az okosságaikkal. Egyik kutyám 32 kiló és 46 centi a marmagassága, de szín izom, dagadnak a bőre alatt az izomkötegek. Ráadásul sötét színű, majdnem fekete, és bizony sokszor megkapom, hogy "há mitű ilyen széles ez? Sok vót a pörkűtt?"... A kutya horpasza gyönyörűen látható, az utolsó bordák kitapinthatóak, úgyhogy amíg a gazda pont jónak látja a kutyáját, addig az a kutya (a sok ostoba ember 3 darab neuronjának bunkó működésének ellenére is) bizony pont jó. :)

Ne szívd mellre. A kutyád gyönyörű.

2018. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szép és aranyos kutyus :)

nem kövér.

2018. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó erőben van, szép kutyus.

Ha kövér lenne, azt mondanám jó húsban van :d

2018. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!