Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet megtisztítani a...

Hogyan lehet megtisztítani a kutya fenekét kakilás után?

Figyelt kérdés
Egy fehér szőrű kiskutyáról van szó, törölgetjük zsepivel, de nem elég hatásos, fürdetni nem lehet minden kakilás után, mit csináljunk vele? Lakásban tartjuk.
2010. jún. 26. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a táplálkozásán kellene változtatni, mert a normális állagú kakinak nem szabadna nyomot hagynia a fehér szőrön sem, vagy csak minimálisat. Egyébként meg fenékmosás.
2010. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kakija nem rossz állagú, nem is túl kemény, nem is túl puha, talán egy picit lehetne keményebb, de most váltunk kaját. Néha ráragad egy két gombóc a szőrre, azt nem tudjuk hatásosan leszedni.
2010. jún. 26. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekseggtörlővel? Bár elég költséges.
2010. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vizes ronggyal vagy vizes WC papírral vagy már olyat is láttam, hogy valaki bepelenkázta a kutyáját és csak úgy mehetett be a lakásba. Szerintem vágjátok le a kutya popsilyukánál a szőröket, szőrszálakat, a kutya higiénia érdekében.
2010. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hasznos lenne egy popsi kozmetika. Ha rövid a szőr, nincs mire ráragadjon a kaki.

Intim kendővel vagy baba popsi törlőkendővel jól le lehet törölni. A dm-s baby love-os kendő kb. 600-800Ft, és 80db van benne.

2010. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A gyereknek segge van,a kutyának feneke...gratulálok,üdvözlet ebben a kifordult világban!
2010. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leszokta vágni hátul a kozmetikus a szőrét pont ott,akkor nem lesz olyan mindig a szőre!:)
2010. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!