Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnál egy bull...

Milyen nevet adnál egy bull típusú kannak? Bull terrier és amstaff keverék

Figyelt kérdés

pörgős, energikus, kemény, karakán, erős, sportos, izmos, jó kiállású, tiszteletet parancsoló, robosztus, ösztönös, kitartó, "soha fel nem adom" felfogású, stramm, motiválható, kissé önfejű, makacs kutya.

47 cm és 23 kg.

3 éves

Tiszta fehér színe van, de a hátán van néhány kisebb fekete folt, és az egyik füle is fekete.

Nagyon szép, okos kutya.

Unokatestvéreméktől kerül hozzám. Nagyon szeretik, nagyon jól tartják, de panelba költöznek és a kutya érdekeit is szem előtt tartják, így én átvállaltam.


Most az a neve, hogy Turbó de én valami mást szeretnék.


Szeretném, ha a jellemét leírná. Ebben kérem a segítségeteket



2018. nov. 23. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem a Turbo név is illik egy ilyen kutyához. Nem tudom milyen típusú nevek érdekelnek, magyar vagy angol

Néhány ötlet angol tipusú névre :

Bullet /

Storm

Rocky

Crash

Dozer

Digger

Hercules

Killer

Monster

Smasher

Tiger

Chopper

Bandit

Hyper

Cash

Rough

Nitro

Shadow

Apollo

Alfa

Boss

Fighter

Dollar

Brutus

Rambo

Tyson

Winner


Néhány magyaros:

Ciklon

Dömper

Buldózer

Rumli

Tigris

Harcos

Villám

Tornádó

Győztes

2018. nov. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

Metál, Zorró, Mex/Max, Leo, Diamond, Tornádó, Szélvihar?:D

Bocsi ha bénákra sikerültek.

2018. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A mi miniatűr bull terrierünket Pacának hívják azért, mert kisebb foltok vannak rajta.

De itt van még pár ötlet: Boci, Habcsók, Freki, Lali, Triola, Loki (vagy bármilyen más filmes karakter, ez a név a marvel-ből van)

2021. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!