Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyalogatja magát folyton?

Miért nyalogatja magát folyton?

Figyelt kérdés

6 hónapos törpe tacskó kölyök.Folyamatosan nyalogatja a mellső és a hátsó lábait,a pocakját,a nemi szervét(kan) és a fenekét.

Nem férges az biztos.

Sokszor arra kelek fel éjjel,hogy nyalogatja magát van,hogy fél óráig is.


A helyi dokinak hiába mondanám nem igazán foglalkozna vele.Pénteken meg a városi dokink nem vette fel a telefont pedig többször hívtuk.Hétfőn újra hívjuk majd már csak egyeztetni az ivartalanítási időpontról.


Mi lehet a baja?

Gondolom ez nem normális.


2018. nov. 25. 14:12
 1/4 anonim válasza:
0%

Nekem is ezt csinálta egy ideig.

Az orvos azt mondta hogy a lábát azért nyalogatja mert beverte valahova, a nemi szervére (az én kutyám is kan 😃)

meg azt mondta hogy ez természetes mert a kutyák a hugyhójag kiürítése utánn így tisztálkodnak.

2018. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fülét szokta sokat vakarni? Lehet, hogy feltelt neki a bűzmirigye, nézessétek meg az állatorvossal. Ha igen akkor ki kell nyomni neki. Ha nincs gond a bűzmiriggyel akkor lehet allergia is. Kb bármire. A leggyakoribb allergén kutyáknál a csirke, én ezt szorítanám ki először teljen a kutya életéből. Kb 6-8 hét mire megszűnik a vakarózás. Ha ennyi idő múlva is vakarózik akkor másra allergiás. Az én kutyám pl mindenféle pollenre is az.
2018. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy allergiás valamire.

Mit eszik?

2018. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csirkés tápot evett eddig.Megprobálok csirkementeset venni.
2018. nov. 25. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!