Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik falun laknak, ti hogyan...

Akik falun laknak, ti hogyan mozgatjátok le esőben, sötétben a nagy mozgásigényű kutyátokat?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zseblámpa, láthatósági mellény, esernyő/esőkabát
2018. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És dagonyáztok a sárban?

mert nálunk szinte csak az van :(

2018. nov. 26. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kivilágítva, gumicsizma, esőkabát és hajrá :)
2018. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

:)

2018. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! :D Köszi, ez tényleg hasznos lehet :D
2018. nov. 26. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

A nagy mozgásigényű kiskutyám utálja az esőt, pisilni alig tudom kiküldeni és sétánál is csak mögöttem cammog ilyen időben és amint hazaértünk, elkezdi hozni a játékait, ugat, hogy foglalkozzak vele. Imádom a teleket...


A házban trükközünk, kötelet húzunk vagy játékot keresünk :)

2018. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Télen sígatya, hótaposó

ilyesmi van nekem is :) [link]

Nyáron meg csak esőkabát, gumicsizma. Sem engem nem zavar az eső, sem a kutyákat. Otthon kicsit áttörlöm őket, a tappancsokat ilyenkor le lehet mosni. Zseblámpa mindig van nálunk, mert nagyon jól jön kutyakaki szedéskor, ha már korán sötétedik. A ruha mosható, este meg senki nem szokott megszólni, hogy nem vagyok szalonképes nyakig sárosan :)

2018. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Leginkabb a sotet zavar. Mert csak lakott teruleten kivul tudom setaltatni a kutyamat.

Faluban az osszes kutya ugat, es tok kellemetlenul erzem magam. Ugyh inkabb azt hanyagolom.

2018. nov. 26. 18:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Sötét ellen legjobb a fejlámpa, ami a kezeidet szabadon hagyja, a kutyára meg világítós nyakörv, vagy biléta. Illetve én még a pórázra is rakok ilyen kis szilikon bicikli lámpát. Nálunk ez válik legjobban be.

Ilyen időben kutyára is esőkabát (mivel benti) , magamra meg téli kabát és túra bakancs. Általában nyakig sarasan és nulla életkedvvel érünk haza, de ami muszáj, az muszáj. Mi inkább csak pisi-kakira megyünk, mert a kutyám utálja az esőt.

Bent szoktam inkább lefárasztani agyilag, trükközés, odeb és egyéb gondolkodtató feladatokkal.

2018. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!