Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy fehér- narancsárgás husky lány kutyának?

Figyelt kérdés
és ha tudtok, akko lehet fiú nevet is szintén fehéres szurkés huskynak. Koszonom
2010. jún. 26. 22:43
1 2 3
 11/21 Akiteki ***** válasza:
Ne vegyél az expresszből törzskönyv, szerződés és szűrés nélküli kutyát! Meg fogod bánni!
2010. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát Bella, Fanta, Tekila, Bonni
2010. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

torzskonyvezett kutyak, el vannak látva, és fogják oltani és csak akkor lehet elvinni.


Az egyik válaszolónál az a képen látható kutyus: nem teljesen olyan....éppen lehet majd olyan lesz..... nemtudom. a lábai fehérek, és habár csak egyszer láttam ot, de aszem nincs benne ennyi barna féleség a hátán. Lehet késob kialakul, de amúgy fajtatiszták.


és tenyésztotol veszem, szokott tenyészteni ilyen nagyobb testu kutyákat, mint a rottweiler, doberman, gold. retriever, németjuhász, dog...most épp huskyja van. Nagyon nagy telke van, és nem panaszkodnak rá, épp hogy dícsérik!



Amúgy meg nagyon koszike, ha fiút választom, Kokó vagy Zeusz de ha a lányt, akkor még nemtudom....


és nagyon tetszik az a név, hogy Shaszta. Az fiú vagy lány név?

2010. jún. 27. 21:08
 14/21 anonim ***** válasza:

vannak ilyen husky-k, szerintem szebbek is.

[link]

[link]

fajtiszta huskyk

2010. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Akiteki ***** válasza:

Kedves kérdező:

Nem véletlenül hívtam fel a figyelmedet.

Ismerem az összes husky tenyésztőt. Senkinek nincs most eladó krém szukája és szürke kanja.

"és tenyésztotol veszem, szokott tenyészteni ilyen nagyobb testu kutyákat, mint a rottweiler, doberman, gold. retriever, németjuhász, dog...most épp huskyja van. Nagyon nagy telke van, és nem panaszkodnak rá, épp hogy dícsérik!" Ez egy szaporító. Törzskönyvet, szűrési eredményeket, pláne szerződéssel biztosított garanciát ne is remélj.

Persze senkinek nem tilthatjuk meg, hogy szaporítótól vegyen kutyát, csak felhívhatjuk a figyelmét.

Ajánlom figyelmedbe az alábbi oldalakat:

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Azt hiszem félreérted. Nagyon orulok, tudom hogy csak segíteni akarsz, de én nem Magyarországon vagyok, hanem Slovákián lakom 2 éve. és innen veszem azt a huskyt. Amikor volt rotweilerje, akkor akartam, csak egy ismerosomnek kellet, hogy vigyázza neki a házat. és mivel nekunk volt egy kis keverék kutyánk, o el vitte a rotweilert. Kapott konyvet, oltásról kiskonyvet, meg a szurés is megvolt. Nemtudom, de mikor mentem oda széjjel nézni, nagyon rendben volt ott minden, torodnek a kutyákkal, minoségi tápokkal etetik és nagyon boldogak ott a kutyák. Koszonom azt is, hogy figyelmembe ajánlottad ezt a kutyás oldalt, nagyon jó...

Meg hát én sem veszem akárkitol kutyát, eloszor megnézem, hogy milyen korulmények kozott nevelkednek, meg hogy menyire torodnek vele...


Még egyszer nagyon koszi mindenkinek a válaszokat

2010. jún. 28. 11:07
 17/21 A kérdező kommentje:
Ja és még azt elfelejtettem, hogy nem adja sztem olcsón, mert elég drágán adja.
2010. jún. 28. 11:16
 18/21 Akiteki ***** válasza:

Akkor bocsánat, visszaszívtam mindent.

Csak tudod már unom, hogy folyton menteni kell a huskykat, mert a szaporítók nem győzik gyártani.

Mutatsz majd képet róla?

A lány vagy a fiú mellett döntöttél?

2010. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

még nemtudom, hogy melyik, holnap fog eldolni, de amúgy semmi baj, én nemharagszok azért, mert mások a szemembe mondják az igazat. Te sem mondtál butaságot, mert igazad van, csak én megnézem azt, amit megveszek. Ha kell, akkor 10x is elmegyek, és megnézem, hogy meg e éri megvenni.


Amúgy tennék fel neked képet, csak nemtudom hogyan kell. ha leírod pontosan, akkor megpróbálhatom. Talán holnap vagy holnaputám, mert még meg kell csinálno a kenneljét, ahol lesz.


és még egy kérdésként, nemtudnád nekem megmondani, hogy a Shaszta név az lány vagy fiú? Láttam egy filmet, hokolykok, és abban volt egy husky, és úgy hívták hogy Shaszta.

2010. jún. 28. 21:37
 20/21 anonim ***** válasza:

www.kepfeltoltes.hu


amúgy szerintem a Shaszta az lány név. legalábbis nekem úgy hallatszik :) amúgy az egy hegy

2010. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!