Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féreghajtó tablettát állatorvo...

Féreghajtó tablettát állatorvoson kívül hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
Eddig állatorvosnál vettem 3 havonta, de nagyon durván felemelte az árát. Néztem pettissimon ott olcsóbb jóval, és gyors a szállítás. Állatpatikában lehet venni? (Még nem voltam állatpatikában azért nincs fogalmam sem) vagy akkor rendeljek inkább? Fele annyiból kijönne ugyanaz a tabletta.
2018. dec. 3. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Állatpatikákban is lehet venni, de pl. petissimóról én is rendeltem régebben dolgokat, ők elég megbízhatóak, szóval akár rendelheted is. Ha még a szállítási költséggel is jobban kijössz, megéri. De csak ugyanolyan tablettát rendelj, amit eddig is használtatok, annál tudod az adagolást is, szóval ott tutira nem lesz gond.
2018. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állatpatikában is lehet kapni, de általában az online vásárlás a legolcsóbb. Ez persze csak akkor működik, ha nem vényköteles féreghajtó.

De ugye szívféreg ellen is védekezel? Az lenne a legfontosabb. És persze akkor nem kell kapnia szimpla féreghajtót!

2018. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állatpatikában vettem 2500ft környéke volt de egy évig elég ha 3 havonta adom neki és 50kg a kutya
2018. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Www.vetplus.hu
2018. dec. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!