Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek mi a véleménye a Cestal...

Kinek mi a véleménye a Cestal Plus féreghajtó tablettáról?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének akik vettek már a kutyájuknak, vagy aktivan használják is.

2018. dec. 4. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem jó izű savanykás
2018. dec. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régen kaptak olyat. Mivel sosem voltak férgesek, így nem tudom, hogy használ e, hiszen nem volt mit kihajtani. Azóta milbemaxot kapnak a szívférgesség miatt
2018. dec. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Most azt rendeltem az állatpatika weboldalán, majd meglátjuk. Mindenesetre köszönöm a válaszokat, ha valaki még ide téved és van tapasztalata akkor szívesen várom a továbbiakban is.

2018. dec. 4. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég általánosan adott tabletta, állatorvosoktól kaptam már ilyet is, nem egy kutyámnál használtam. Semmi extrát nem tudok írni, férgesek nem voltak, magától meg egyik sem ette meg a tablettát, tehát általános gyógyszer módra kellett beadni.
2018. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nem ízesitett?
2018. dec. 4. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Hiába ízesített, valamiért akkor sem ízlett még egyetlen kutyámnak sem. Még annak sem, amelyik a probiotikum tablettát vagy a széntablettát is megeszi natúrban. (Előző válaszoló voltam.)
2018. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!