Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Karácsonyra kiskutya, van még...

Karácsonyra kiskutya, van még rá esély, hogy Magyarországon tudunk venni?

Figyelt kérdés
Törzskönyves goldent szeretnénk kisfiunknak, most jött az ötlet, hogy ne várjunk tavaszig, legyen ez a karácsonyfa alatt.

2018. dec. 4. 10:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Náluk nem lesz ugyan karácsonyra elhozható kiskutya, de olyanok már vannak, akik megszülettek. Nem tudom, hogy van-e még olyan kiskutya, akinek nincs gazdija:

[link]

(A barátnőm tőlük szeretne majd kiskutyát, amint lesz rá lehetősége)

2018. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért ez sok sebből vérzik. Tenyésztő nem ad elajándékba kutyát. Felelős ember pedig nem vesz kutyát egy gyereknek.
2018. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én mindenképp várnék tavaszig. Ha akarja a fiad, akkor addig kiderül, hogy akarja-e még. De így hirtelen felindulásból ne! Készüljetek rá ti is, készítsétek fel őt is, tavaszig pedig biztos találtok jó kennelből megfelelő kutyát.

Ami engem jobban aggaszt, az az, hogy biztosan jó ötlet-e 3 7 ével aluli gyerek mellé kiskutya? Lesz rá elég időtök? Fognak tudni vele bánni? A nagy már érti a felelősséget, hogy hogy kell bánni egy kiskutyával, de a kicsik még nem. Elég, ha egy pillanatra nem figyelsz ahoz, hogy "nyúzzák", akaratlanul is.

2018. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Esély van, de minimális.

Kezdd el felhívni a neked szimpatikus kenneleket, de sok reményt ne fűzz hozzá.

Már év elején érdemes lett volna foglalni, sőt ha tavaszra akarjátok, már akkor is le kéne hogy legyen foglalva a leendő kölyök.

2018. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Párat felhivtunk, de semmi. :(

Párom nagyon szeretné, meglatjuk, hogy megveszi-e kint...

2018. dec. 5. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!