Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom mit csináljak a...

Nem tudom mit csináljak a palota pincsimel, mert egy folytában vakarodzik és bármit kentünk rá (bolhairtokat) megilyenek meg persze bolha nyakörvet is probáltuk de még mindig vakarodzik lehet hogy valami betegség?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hü! Gyakran fürdeted? > mert akkor lehet kiszáraadt a bőre, vagy nem mostad le alaposan a saampont.

A bolhairtó önmagában nem elég. Egyáltalán bolhás a kutyus? Ha az, vagy az volt, akkor lehet atka is, akik már beleférköztek a bőre alá. > ezt hívják rüh atkának.

és a bolha a közti gazdája. De lehet, hogy alergiás valamire! Állatorvos lenne a legjobb megoldás! Talán egy kozmetikus is tud segíteni, ha jól képzett, úgyis viszitek gondolom, mert őket azért kell nyiratni is!

2008. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válszat szerintem is az állatorvos lesz a legjobb megoldás
2008. nov. 6. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Bármi lehet. Poratka, allergia, stb. A legjobb ha látja a doki! Poratka is mindenhol van a lakásban, hiába takarítasz, meg hiába fürdeted a kutyust.
2008. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!