Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a négy...

Mi a véleményetek a négy kutya élete és egy kutya ha az tér című film és könyv változatról?

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kutya ha az tér? Ez valami fizikai kérdés?
2018. dec. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos film, akik szeretik a kutyákat, azoknak érdemes megnézni, kicsit eltúlozva ugyan, de jól mutatja a kutyák szeretetét.

A film vége nekem kicsit hihetetlen volt, de azért szép befejezés.

A könyvben a befejezés eltért a filmétől, kicsit valósághűbb, jobban elképzelhető volt szerintem.

A többi részletében is tetszett a könyv, hiába tért el a film tőle.


Az egy kutya hazatér még csak nyáron fog kijönni, nem láttam, bár ha valaki megnézte az előzetest, az tudja az egész filmet, szép kis spoileres előzetest rittyentettek össze.

A könyvet sem olvastam belőle, de sokak véleménye szerint messze elmarad az Egy kutya négy életétől.


Összességében mindkettő nagyon aranyos, szép és élvezhető film, és kicsit elgondolkodtató is.

Nekem tetszett amit eddig láttam/olvastam.

2018. dec. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam. EGY KUTYA HAZATÉR - <---ez a másik film címe helyesen -írva. Kutyahazatér és a Egy kutya négy élete irója ugyan az a férfi.
2018. dec. 8. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!