Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha van kutyaboxom akkor nem...

Ha van kutyaboxom akkor nem kell pl. : metróra, villamosra, esetleg vonatra jegyet váltani a kutyának? Vagy hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 17:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szia

Én tartós beteg vagyok.van kártyám én ingyen utazok a buszokon,metrón.villamoson.:)

2010. jún. 27. 18:32
 12/16 Akiteki ***** válasza:
Megbonyolítod az életem:)) Akkor kérj egy igazolást az orvostól, hogy mozgássérült segítő kutyád van, ingyen utazik. :))
2010. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igen?

Lehet kérni iylet?:O

2010. jún. 27. 18:35
 14/16 Akiteki ***** válasza:

Fene tudja, hogy megy. Van ilyen igazolás, de nekem szerencsére még nincs rá szükségem.

A vakvezető és a mozgássérült segítő kutyák ingyen utaznak.

De hogy kitől kell igényelni, azt nem tudom.

Bár szerintem többe kerül elintézni, mint egy 300 Ft-os vonaljegy.

2010. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Lehet, hogy egy alkalommal több utánjárás, de a vonaljegyet mindig meg kell venni. Szerintem megéri utánakérdezni, esetleg háziorvosnál, állatorvosnál. Valaki biztosan tud segíteni!
2010. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Modnjuk én nem vagyok mozgássérült se vak úgy hogy nem hiszem hogy én iylenben részesülhetnék.

2010. jún. 27. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!