Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy egy szobatisz...

Lehetséges, hogy egy szobatiszta kutyának csak pisilnie kell reggeli után?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hagytál elég időt az emésztésre, igen. De kaja után amúgy sem tanácsos sétáltatni. Szerimtem fordítsd meg.
2018. dec. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Persze. Más az anyagcseréjük mint nekünk embereknek. Nem feltétlenül reggel kell hogy megjöjjön az inger mint nekünk. Mi mélyen átalusszuk az éjszakát, és ébredésnél indul be a szervezet, ezért legtöbben reggel megyünk nagydologra. Az állatok többnyire eleve nem is alszanak olyan mélyen, az alvásritmusuk is más. Ezen kívül tartogatni is jobban tudják. Mi kertes házban élünk, a kutyáim télen, hidegben a műhelyben alszanak. Reggel az az első, hogy kiengedném őket, de néha még pisilni sincs kedvük kimenni ha nem tetszik nekik az idő. Kidugják az orrukat, aztán visszafordulnak és vissza fekszenek, pedig nem hiszem el, hogy addigra már nem kell nekik pisilni. sosem csinálnak be a műhelybe, meg szépen jelzik ha már nagyon kell. Kakilni nap közben szoktak, amikor már kimerészkednek, és kicsit mozognak.
2018. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha úgy jobb, nekem oké, csak ezt olvastam. Csak nem tudom, hogy a behavazott talaj zavarta-e, vagy tényleg nem kellett neki más most.
2018. dec. 14. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg érdemes előbb sètálni, utána etetni. Nagytermetű kutyánál mindenképp (tele pocakkal szaladgálásnál fennáll a gyomorcsavarodás esélye), de a kicsinek is egyszerűbb így. :)
2018. dec. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infókat. :-)
2018. dec. 14. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!