Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell rá ilyenkor ruha?

Kell rá ilyenkor ruha?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos tacsi keverék kutyusom, nem nagyobb egy pincsinél vagy egy kisebb tacskónál, és nagyon selymes, puha szőre van. Most hogy itt a tél rá szoktam adni egy puha meleg kis pulcsit amikor leviszem sétálni, és sokan beszoltak, kinevettek hogy kutyára minek a ruha, azért van a szőre. De nyilván más az enyém akinek rövid bundája van, meg más egy bernáthegyi mondjuk amelyik szinte csak szörből áll. Kell rá vagy nem?
2018. dec. 15. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Tacsinak nincs aljszőrzete, én is adnék rá ruhát. Ne érdekeljen mások véleménye.
2018. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Adj rá nyugodtan, pláne ilyen havas időben! Ismerősömnek dobermannja van, már felnőtt, mégis nulla közeli időben ráad egy pulóvert. Nincs ezen semmi nevetséges, mondom úgy, hogy rottweilerem van, akin még életében nem volt ruha. De vannak fajták, akikre kell!
2018. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha rövid lábú, ne kötöttet adj rá. A hasát éri a hó és secperc alatt átvizesedik a kötött ruha pont ott, ahol a legérzékenyebb.
2018. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

1. Advent óta párszor már voltam a városban, pl. ma is. Az ÖSSZES kisméretű kutyán volt valami ruha, mindegyiken, minden alkalommal.


2. Aki ennyivel bírja megindokolni az "okoskodását", hogy minek hát ott a szőre, az annyira ért a kutyatartáshoz, mint ide a csillagok...


3. Jobb lesz ha megtanulod leszarni az idegenek véleményét, úgysem tudsz olyat tenni ami mindenkinek tetszik - hát tedd azt ami neked (és jelen esetben a kutyádnak) felel meg!

2018. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Akik ezt mondtak illetvr kinevettek azoknak biztosan nincs kutyajuk vagy nrm ilyen. Nyugodtsn olvassanak utana. Igenis kell ra mert alig van szore es erzekenyek hamar megbetegednek foleg ilyen nyalkas idoben. Varosban elek es akarmilyen kicsi kutyat lattam mindegyiken volt pulcsi vagy valami.
2018. dec. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel hogy más mit gondol rólunk, ha hideg van igenis adok a vizslámra kabátot/ pulcsit. Befogadott kutyus, fázott már eleget, nálam nem fog. Alapvetően kinti-benti, de magától esze ágában nincs kimenni, csak ha sétálni megyünk. Télen igazi szobakutya:D
2018. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha benti minden féle képpen. Emlékszem gyerek koromban nekünk is volt tacsi keverékünk de nekik nem volt ruha viszont kinti kutyák voltak, de sose fáztak meg. Viszont ha benti kell rá az a ruha. Azzal meg ne foglalkozz ha kinevetnek. Nekem kinti nagytestűm van és bizony karacsonyi kutya sálba sétáltatom mert szerintem aranyos aztán lesz...om ha valaki furcsalja.
2018. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tacsi is, kölyök is, mínuszok is vannak, kell a ruha.
2018. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!