Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az alábbi tenyészt...

Szerintetek az alábbi tenyésztő megbízható lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 28. 14:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Te vagy az az idióta, aki mindenképpen ordas németjuhászt akar, tök mindegy ki mit mond? Persze vegyél csak ettől a nyomorulttól, mindent fogsz kapni csak németjuhászt nem. Pont annyi eszed van, mint ennek a mocskos szaporító senkiházinak.
2018. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel több, fajtatisztának tűnő felnőtt kutyát árul, feltehetően lopta őket. Máltai, többféle mudi, egy szerencsétlen szuka pumi, több alomnyi német juhász.. Ez talán mind-mind lopott kutya, akiket égre-földre keres az eredeti tulajdonos.

Ha teheted, jelentsd fel a mocskot. Ahol csak lehet.

2018. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%

Elmeselem, hogyan jártam a németjuhászommal. Ő volt az első kutyám, négy évet vártam rá, mire lehetőségem lett tartani egyet. De csak annyit tudtam, hogy nekem nj kell, rajzos, mert az szép. Egyébként is, biztos tök egyszerű a tartása, nevelni meg fogom tudni. Vettem is egyet jófogásról, húszezerért, valami világvégi faluból. Fél évesen előjöttek nála az egészségügyi problémák. Szőr, bőr, majd emésztés, allergiák... Közben a fejemre nőtt, nem tudtam sétálni sem vinni, meg úgy voltam vele hogy kirohangálja magát a kertben, max heti kétszer elviszem. Három volt, mikorra az állatorvosi számla elérte a fél milliót... Egy külföldi tk-s kutya árát. Megtépte mindkét szomszédom kutyáját, naphosszat ugatott. Ekkorra kijózanodtam, rájöttem, hogy kezdenem kell magunkkal valamit, szóval erőt vettem magamon és elkezdtem naponta foglalkozni vele, sétálni, tanítani. Mára fantasztikus kutya, közel a nyolcadik évéhez, de maradtak problémáink. Többek között kutyákkal nem igazán jön ki, maximum elviseli őket.


Azért meséltem ezt el, hogy nagyon gondold át a kutyavásárlást, főleg egy munkaigényes fajtáét, különben csak magadnak okozol mindennapos fejfájást.

2018. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A jófogáson, egy ilyen hirdetéssel? 1000% hogy egy szaporító, a hirdetés szövegéből ítélve ráadásul a rosszabbik fajtából.
2018. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!