Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak mennyire káros a...

Kutyáknak mennyire káros a cigarettafüst?

Figyelt kérdés
Minden álmom egy kutya mióta az eszemen tudom, de kinti kutya lenne egy nagy kennelben tartva (persze ki lenne engedve sokat, csak mikor nem vagyunk itthon ott tartanánk), de apám rengeteget dohányzik kinz,és a kennel is olyan helyen lenne ahol érné a kutyát a füst, féltem a kutya egészségét, azért nem venném meg, hogy szétfüstölje apám az egészségét... Mit tennétek a helyemben, ilyen körülmények közt megéri állatot tartani?
2018. dec. 30. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategória. Pont annyira káros, mint neked. Mekkora kennelről van szó? Ha sok méteres akkor majd odébb megy, ha zavarja. Plusz ha apukád otthon van, ki is engedheti.
2018. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mondd meg apádnak, hogy cigizzen máshol, vagy ne cigizzen.

Amúgy én szám. tech. kategóriás vagyok, úgyhogy inkább nem szólnék bele, de ha már ide írtad ki...

2018. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyira káros, mint a gyerekekre nézve. Mellesleg egy kutyának nem elég az, hogy naponta ki van engedve "oszt" szaladgáljon.

Sétáltatni, fárasztani kell őket.

2018. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is dohányzom, addig a kutyát elküldöm, ha közel akar jönni. Biztos vagyok benne, hogy nem tesz neki jót, de ha szabad levegön, pár méterre tőle rágyújtanak, az még szerintem nem olyan vészes. Ugyanúgy kezelem ebből a szempontból, mint egy embert; emberre se fújom a füstöt 2m-ről. De csak van 4-5 m mozgástere a kennelben, hogy arrébb menjen, nem?
2018. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Káros nekik, sok helyen említik is állatorvosok, hogy a későbbi daganatos megbetegedésekben is szerepet játszhat.
2019. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!