Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Állatbarátok" ne olvassák...

"Állatbarátok" ne olvassák tovább! Hét hetes Cane Corsomnak szeretném levágatni nemsokára a fülét, tud ajánlani nekem valaki jó szakembert Székesfehérvár - Mór - Bicske környékéről?

Figyelt kérdés
Nagy kamasz barátságos komondoromnak egy séta alkalmakor, egy idegbeteg schnauzer megtépte a fülét. A kutyám percek alatt fehérből vörössé vált, és én azt sem tudtam hol keressem a sebet a nagy szőrben. Nem szeretnék így járni még egyszer egy kutyával sem. Privát e-mailba válaszolj!
2010. jún. 28. 19:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, folytatom az érdeklődést, mert eddig még nem találtam meg a megfelelő állatorvost.
2010. jún. 28. 20:31
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

Ne vágd le. Nem éri meg.

Hacsak nem divatozni akarsz vele.

Nekem egyéves lesz az amstaffom, és eszem ágában sem akartam vágatni.

A megtépés az egy kifogás, levágottam is tépheti, me ne gondold, hogy akkor nem lesz füle, dehogynem lesz

Junior kategóriában győztes lett a staffim VÁGATLAN FÜLLEL.

meg sokkal aranyosabb ugy, ha igy teremtette a joisten, tartsuk is igy.

Sokan mondják, hogy nem fáj az ebnek, de azért csak van egy kis trauma. Eleget feküdt az enyém is műtőasztalon egy bullterrier mellet

2010. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Dr. Vígh Zsófia állatorvosnőt ajánlanám Móron. Modern, felszerelt rendelővel/műtővel rendelkezik, nem mellesleg imádja az állatokat, nagyon-nagyon segítőkész, biztos vagyok benne, hogy megtalálnátok a megoldást a problémádra.

Mi is hozzá járunk, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Pontos címet, telefonszámot, rendelési időt tudok adni, ha kérsz.

2010. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Bicskén van jó állatorvos (két rendelő is)
2010. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!