Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális dolog az, hogy...

Normális dolog az, hogy jobban szeretem a kutyáimat, mint némelyik családtagomat?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem a kutyáimat, mintha a gyerekeim lennének!

2019. jan. 3. 10:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
amig kutyaként kezeled őket, nem baj az imádat.
2019. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

Hát én 15 éves korom óta nem láttam apámat. Nem is baj, egyáltalán nem hiányzik. (bár a nagymamám győzköd arról hogy segítsek neki, mert állítólag nagy szarban van, szóval számíthatok egy bírósági meghallgatásra az érdemtelen szülőtartás követelésével kapcsolatban) Fizikailag-lelkileg terrorizálta a családot, alkoholista, házasságtörő... Szóval őnála nem nehéz bárkit is, bármit is jobban szeretni.


Rajta kívül viszont ez egy összetartó szerető család.


A kutya, kutya, háziállat. Szeretjük, rendesen ellátjuk, gondoskodunk róla, felelősen tartjuk, de attól még kutya, s nem családtag

2019. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

Nálam a kutya az kutya. Szeretjük, jól tartjuk, rendesen gondozzuk, felelősen viszonyulunk hozzá, de attól még kutya.

A családtag, meg családtag.


Persze más kérdés, hogy milyen családról van szó.

2019. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, senkit sem vagy köteles szeretni, akár rokonról van szó, akár nem. Nem leszel rossz ember attól, ha jobban ragaszkodsz a napi szinten gondozott kutyáidhoz, mint a húsz éve nem látott Icuka nénihez.
2019. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha a kulcsszó a "némelyik", akkor teljesen normális. Én 60 éve úgy tartom, hogy kutya nélkül is lehet élni, de minek?
2019. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Te tudod a fontossági sorrendet persze ha egy unokatesórol van szó akkor lehet hogy megértelek hogy ő nem viszonoz annyi szeretetet mint egy kutya úgyhogy részben még értelek
2019. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!