Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen táplálékkiegészítöt/...

Ti milyen táplálékkiegészítöt/ket adtok a kutyus (ai) toknak?

Figyelt kérdés

Én most a escapure lazacolaj és a lunderland lazacolaja között vacilálok, meg még a lunderland nak a zöldkagylóporán vacilálok

Van esetleg ezekkel a termékekkel tapasztalatok?

Kinek hogy vált be?

Mit gondoltok ezekről a termékekről?

Egyébként kölyök kutyának szeretném adni (acana puppy tápot eszik ha ez számít valamit)


2019. jan. 4. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Én semmit.

Brit Care-t kap.

2019. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Mi Kronch hidegen préselt lazacolajat adunk a kutyának, meg vagyunk vele elégedve.

Illetve kap Farkaskonyhás csipkebogyóport.

És Sarkvidéki Krillt.

Mindent kúraszerűen.


Hiába kap jó minőségű tápot (Carnilove) , jó ez a kis megtámogatás a szervezetének.

Tavasszal majd ahogy elkezdődik az aktívabb időszak, akkor beiktatunk majd még valami porcerősítőt, csak majd erről doki véleményét is kikérjük, hogy milyen lenne jó.

2019. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
c-11 komplexet(ízület erősítő), lazacolajat vagy lenmagolajat
2019. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Én nagy testű kölyöknek joint aidet adok, ez egy komplex ízületi támogató kiegészítő. Pellet formában van, csak rá kell szórni a tápra.
2019. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Zöldkagyló port kap az ìzületeire, meg senior vitamint napi egyet, télen kettőt. 12 éves, közepes méretű keverék.
2019. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!