Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajták szeretnek...

Milyen fajták szeretnek legjobban úszni? Amelyeknek eredeti és mai felhasználásuk is összenő a vízzel. Labrador és golden retrieveren és újfundlandin kívül

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Vízispánielek
2019. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Rossz kategória.


Alapvetően minden kutya szeret úszni, akit időben hozzászoktatnak. Láttam már víziszonyos labradort.


Gondolom sport, munka, mentőkutya felhasználásuk érdekel legjobban. Malinois, Német, magyar és angol vizsla, vízikutyák (francia, spanyol, fríz, portugál), ír vízispániel, Pont-Audemeri spániel, szetterek, retriverek

2019. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Rotim van ha vizet lát észnél kell lenni mer azonnal beleugrik és kiimádkozni is alig lehet. Képes órákig a vízbe lenni.

Ez kutya függő. Láttam már olyan kutyát hogy a fajta leírás szerint szereti a vizet de bele se akart menni. A kutyastrandon egy nő az uszkárját nem tudta behozni a vízbe, más kutyák meg egész nap bent voltak aztán nem arra lettek tenyésztve.

2019. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Az előző német juhászom víziszonyos volt, még a tócsát is átugrotta.


A mostani német juhászommal úszni is járunk és ahogy lekerül a póráz, nekifutásból ugrik a vízbe. Saját medencéje is van, a vizestáljában is pancsol. Szóval szoktatás kérdése.

Meg persze minden kutya más egyéniség.

2019. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%
Szerintem ez nem fajta hanem kutya függő nekem tiszta goldim van és olyan vízundora van hogy ha már fürdeni kéne fel alá rohangál ! Ha olyan kutyust szeretnél ami szeret úszni és nem csak a jól úszó kutyafajtákból szeretnél válogatni akkor legyen egy kis fiatal kutyád vidd el fürdeni ahova nyaralsz Balcsi tenger stb. Mi nem vittük fürdeni a kutyusunkat(persze megfürdettük kádba) és most fél a víztől. De persze nem szereti nem szereti nm tudunk mit csinál i vele mar 13 éves.
2019. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!